Rozzařte se na léto. Naučíme vás jak

Pamatujete si na dobu, kdy jsme při sebemenším zalesknutí se na čele okamžitě sahaly po pudru či matujících papírcích? Tak ta je naštěstí pryč. Právě teď je vše naopak a lesknout se = vypadat zdravě.

Slovo "glow" se stalo klíčovým slovem posledních let, a bez rozjasňovače ven už nevychází snad nikdo. Nebo vy ano? Tak to rychle napravte. Rozjasněná pleť totiž působí svěže, odpočatě a hlavně mladistvě. Jak takového výsledku docílit, i pokud jste zrovna neprospala celý víkend? Jednoduše. Následujte kroky beauty profesionálky Jany Darmovzalové, která má v tom, jestli vítězí mat či lesk, naprosto jasno. "Glowy" look by nad tím matným zvolila na stoprocent vždy, kdykoli a kdekoli.

Schválně, vyzkoušejte look podle Jany také a uvidíte, jak rychle lesku propadnete.

P.S. Připravte si občanku. Dost možná se vás na ní zase někde zeptají.

Jana ve videu použila: sérum Advanced Génifigue Youth Activating Concentrate, hydratační a projasňující bázi La Base Pro Hydra Glow, rozjasňující make-up Teint Miracle v odstínu 01, voděodolný korektor Effacernes Longue Tenue v odstínu 01, paletku Hypnôse Palette v odstínu DR09, tužku na obočí Le Crayon Sourcils v odstínu 010, řasenku na obočí Sourcils Brow Styler v odstínu 01, řasenku Hypnôse Black, tvářenku Cushion Blush Subtil v odstínu 022 a rtěnku L'Absolu Rouge v odstínu 202 (vše od značky Lancôme).

Speciální poděkování: Elite Model Management

EBC promo