Soutěž: Vyhrajte niche vůně Carven

Madame Carven byla nejdrobnější z velkých módních návrhářek, ale také byla rebelka s cestovatelským duchem. V roce 1946, rok po založení módního domu, naložila, bez okamžiku zaváhání, své modely do letadla Air France a nechala je předvádět na přehlídkových molech po celém světě. 

Marie-Louise Carven navrhla velké množství šatů, cestovala po celém světě, vše ji inspirovalo. Světlo, krajina, flóra, výbuchy smíchu, radost... a také vůně. Její šaty se staly nádhernými cestovatelskými deníky. Měla průkopnický nápad, že oblečení je možné dotvořit vůní.

Vytvářela parfémy stejně svěží a čisté, jako byla její móda, která by v dnešní době byla považována spíše za „alternativní“. Jako první vznikla v roce 1946 vůně Ma Griffe s intenzivními zelenými akordy. V roce 1957 představila vůni Vetiver, která se stala originálním „kmotrem“ všech vůní, které následovaly – byla pozoruhodná svou moderností. Musíme zapátrat ve fotografiích z té doby, abychom ucítili vůni ráje, která se bezstarostně linula těmito léty obnovy na pozadí „zlatých třicátých“. Madame Carven byla tak zaujatá cestováním do všech koutů světa, že navrhla uniformy pro největší letecké společnosti od Air France až po SAS.

Právě tento dobyvačný duch, spolu s nádechem cestovatelských vzpomínek značka Carven Parfums zachytila v kolekci vůní – Collection. 

Vyhrajte 5 vůní: Paris – Manille, Paris – Seville, Paris – Izmir, Paris – Bangalore a Paris – Florence.

Co musíte pro výhru udělat? 

Stačí nám odpovědět na otázku:

Jak se jmenuje řada nových cestovatelských vůní od Carven Parfums?

Své odpovědi posílejte od 10. 10. do 18. 10. 2018.

EBC promo