REKLAMA
REKLAMA

Zázračné BB a CC krémy, které nutně potřebujete mít v kosmetické výbavě

Vše v jednom... Která žena by to v dnešní uspěchané době neocenila? Místo pečlivého nanášení podkladové báze a potom make-upu, jsou BB a CC krémy učiněním zázrakem. Nejenže pleť lehce natónují, sjednotí a rozjasní, ale ještě slouží jako hydratace a ochrana proti slunečním paprskům v jednom. 

Jaký je v nich rozdíl?
BB krémy pro lehčí make-up a CC krémy naopak mají vyšší krytí.

BB krémy neboli Beauty Blemish Balm 

Takzvaný zkrášlující balzám usnadňuje péči o pleť, hydratuje, sjednocuje tón pleti jako lehký make-up a zároveň obsahuje i ochranu proti slunci. Narozdíl od běžných make-upů vyhlazuje póry a nepůsobí na tváři jako maska.
(V případě přímému opalování na slunci, je stejně nutné použít i opalovací krém)

CC krémy neboli Colour Control Correcting

Česky se CC krém dá nazvat barevně sjednocující balzám. Ten má v podstatě stejně složení jako BB ale obsahuje více pigmentu, tudíž má vyšší krytí a tak dokáže lépe nahradit běžný make-up. 

Jak krémy používat?

Vzhledem k tomu, že BB a CC krém je v podstatě  krém s podkladovou bází a make-upem v jednom, je líčení jednodušší a rychlejší. Na smíšenou až mastnou pleť se dají BB a CC krémy používat samostatně nebo pouze na sérum. Pro normální až suchou pleť se přeci jen doporučuje nanést i normální krém nebo podkladová báze. Pro vyšší krytí se může krém smíchat s běžným make-upem. 

Důležité je však podotknout, že složení krému a jeho účinky se u každé kosmetické značky liší. Proto je lepší, si pozorně přečíst informace na produktu, nebo se poradit s kosmetičkou, který krém je nejlepší volba. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA