10 slavných párů, kterým to i po tolika letech v manželství klape

Text: Josefína Joštová

Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith

Jsou spolu 25 let let a vypadají každým dnem víc a víc zamilovaně. Zrovna před pár dny jsme se rozplývaly nad jejich krásnými fotkami na Instagramu z premiéry druhého dílu Mamma Mia!

kjd

Will Smith a Jada Pinkett Smith

Tihle dva se hledali, až se našli! Jsou spolu už 21 let a my jim to moc přejeme! Romantické vyznání mluví jasně: "Happy Anniversary, My Queen! I am forever Devoted to Nurturing your Deepest Truth."

kkjd

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

I když v Sex uve městě Carrie svého pana Božského teprve hledá, Sarah Jessica Parker ho našla už před 21 lety. A co na Matthewovi nejvíce miluje? To, že se s ním nikdy neunudí a že ji umí překvapit. "Každý den se o něm dozvím něco nového! I po takové době," říká Sarah.

ndn

Ozzy Osbourne a Sharon Osbourne

Po 36 letech a několika překážkách stále spolu. Ozzyho rada na šťastné manželství? "Nenechejte se nachytat při podvádění." No, tak snad se tím už i on sám bude řídit...

n

Tom Hanks a Rita Wilson

Člověk by čekal, že když jsou spolu už 30 let, prozradí nám nějaký zaručený recept na šťastné manželství. Tom Hanks ale říká: "Prostě se máme hrozně rádi, na tom to celé stojí." Tak možná to opravdu všichni jen zbytečně komplikujeme...

mn

Bono a Ali Hewson

42 let od jejich prvního rande Bono prozradil, že pro Ali to rozhodně nebyla láska na první pohled. Tak nezanevírejte na muže hned po první schůzce!

 jn

Meryl Streep a Don Gummer

Tihle dva jsou rekordmani, jsou spolu už 40 let! Meryl přispisuje zásluhy jen Donovi "Je to jen díky němu a jeho skvělé povaze!", ale my bychom tak skromní nebyli, býti Meryl...

jj

Steven Spielberg a Kate Capshaw

Před 27 lety Kate konvertovala k židovství, aby si mohla Stevena vzít, a od té doby jsou spolu, šťastní a spokojení.

nm,

John Travolta a Kelly Preston

Od roku 1991 jsou manželé a ani jeden není schopný říct, co je na jejich manželství to nejlepší: "Spousta věcí je tak úžasná, že nemůžu říct, co je nejlepší," směje se Kelly. "Rádi ale tančíme, to oba milujeme. A tančíme pořád a všude - spolu, sami, s dětmi...."

ndn

Kevin Bacon a Kyra Sedgwick

Jsou spolu 30 let a Kevin má na otázku, jaký je klíč ke šťastnému manželství jasnou odpověď: "Omlouvám se, že teď ztrapním svoje děti, ale klíčem je sex. Sex a vášeň."

mnmn