10 celebrit a jejich definice krásy

Demi Lovato, zpěvačka
"Nejkrásnější se cítím kompletně nahá. Prostě JÁ! Tak si i nejvíc věřím, je to pro mě nejpřirozenější stav."
leden 2016, časopis People

35D7BD8600000578 3669291 image m 18 1467347592273 f5dfd

Grace Coddington, celebrita mezi módními stylisty
"Víte co, nejdůležitější jsou dobré vlasy. Já je mám celý život docela dobré. Nedají se zničit, dokonce ani barvením, a to se barvím už hodně dlouho. Se svými vlasy jsem během svého života hodně experimentovala a teď se mi líbí, jak jsou drsnější a suché. Berte je, nebo nechte být. To je můj ideál krásy - dobré vlasy."
květen 2016, Into the Gloss

giphy 2 9a948

Alicia Keys, zpěvačka
"Už se nechci schovávat za vrstvy make-upu. Tohle je můj obličej. Nechci už fejkovat ani obličej, ani svou duši, ani myšlenky, ani sny, ani svoje city. Prostě tohle jsem JÁ!"
květen 2016, dopisy Lenny (webová stránka Leny Dunham)

source 5e77a

Tilda Swinton, herečka
"Z dětství si víc vybavuju tátovy lakovky, zlatou livrej, pruhované pukové kalhoty a medaili na barevné stuze než máminy večerní šaty. Chtěla jsem být krásná jako on, aspoň na hodinu. Raději než být pěkná jako máma po celý týden. Už v dětství jsem byla tomboy."        srpen 2011, časopis W

giphy 1 fd138

Andreja Pejic, modelka
"Při narození mi bylo přiděleno mužské pohlaví, ale vždy jsme se cítila jako holka. Díky make-upu jsem se cítila jako sebevědomá krásná žena, ale měla jsem to zákázané. V dětství jsem šmejdila v matčině kosmetické taštičce a ona si myslela, že je to roztomilé. Ale abych zapadla do společenských norem, musela jsem toho nechat. Ve třinácti jsem procházela fází EMO, nosila jsem černou linku, hodně světlý make-up a skinny džíny. Chtěla jsem se cítit krásná, aniž bych musela něco někomu vysvětlovat. Během pár let jsem dospěla k ženštějšímu looku. Do školy jsem chodila se stíny na očích a dokonce jsem používala oranžový bronzer, ale pro to mám omluvu. V té době byla populární Paris Hilton a já se jí chtěla podobat."
březen 2016, časopis Allure

source 1 cc91a

Solange Knowles, zpěvačka
"Moje beauty rutina? Chtělo by se mi říct něco ve smyslu "méně je více", ale pokud mám být zcela upřímná, krása je spojená se štěstím. Pokud by někdo vyrobil elixír z ingrediencí, když se člověk cítí šťastný, pak by to byl ten nejzářivější a neúčinější krém. Ano vím, že to zní kyčovitě a je to klišé, ale já si za tím stojím. Když jsem šťastná, citím se jako krasavice."
září 2015, The Telegraph

giphy 4 d9e88

Erykah Badu, zpěvačka
"Krása se dá popsat jako láska. Krása je povzbuzení, trpělivost, přijetí sebe samé, odpuštění, pečlivost i soucit."
duben 2014, časopis Essence

giphy 5 4ec75

Kim Kardashian, hvězda TV reality show
"Přiznávám, miluji make-up, ten glamour. Na druhou stranu nemám problém postovat svoje fotky bez make-upu. Musím ale přiznat, že moje představa o kráse bude víc glamour než představa normálního člověka."
září 2014, Refinery29

giphy 3 a6133

Iris Apfel, módní celebrita                                                                                                                                                             "Nikdy jsem nebyla hezká, spíš zajímavá a měla jsem styl. Musela jsem na sobě tvrdě pracovat, aby se mi podařilo dopracovat tam, kde teď jsem. Ale vnější krása mě nikdy moc nezajímala."        

giphy 1fb4d                                                                                                                  červen 2015, The Telegraph

Hari Nef, modelka, spisovatelka a zpěvačka
"Lidé mají zaškatulkovanou přesnou představu o tom, jak transexuálové mají vypadat. Ale není na tom ani trochu pravdy. Pokud by vás i tak zajímaly moje beauty rituály, například nenosím make-up. Ale ta představa o trans ženách je - velké naondulované vlasy, neustálé prohlížení v zrcadle a naparování se. Ale to je strašné klišé, až trochu nezdvořilé klišé. Jsme ženy jako všechny ostatní, a buď rády nosíme make-up, nebo ne, buď dbáme na svoje fyzično, nebo ne. Je mnoho způsobů, jak mohou trans ženy vypadat."
leden 2016, The Boston Globe

 giphy 6 bea6c

A jak to s krásou máte vy?