10 věcí, proč je Kristen Stewart nejvíc cool herečka

Začínala jako dcera Jodie Foster ve filmu Úkryt mistra hrůzy režiséra Davida Finchera, získala roli Belly v teenagerském megahitu Stmívání, chodila několik let s kolegou upírákem Robertem Pattinsonem, aby ho při natáčení Sněhurky podvedla a fanynky Edwarda jí to nemůžou dodnes zapomenout. V posledních letech si zahrála v několika nezávislých filmech po boku Juliette Binoche (Sils Maria) nebo Julianne Moore (Pořád jsem to já). Začala raději chodit s holkama, stala se můzou domu Chanel a kamarádkou Karla Lagerfelda. Kristen je prostě cool holka. Co se nám na ní nejvíc líbí?

1. Na fotkách není stále za tu krásnou
“Pořád mě někdo kritizuje, že na fotkách nevypadám neustále skvěle. Nestydím se za to, jsem na to hrdá. Pokud bych vypadala furt skvěle, lidé by si mohli myslet, že jsem jen falešná skořápka. Chci aby si o mě lidi řekli, byla cool, bavila se a byla opravdová.” 
 
giphy 2 da8b0
 
2. Podivovala nad dvojitým sexistickým standardem v Hollywoodu. 
“Jako veřejná osoba bych se měla prezentovat jen v určitém úhlu, je těžké když nemůžete do médií říct, jaká opravdu jste. Pro chlapa je to jednoduší, může si říkat, co chce a nemusí být neustále vtipný a roztomilý. Ale když se rozpovídá žena s názorem, tak je hned označená za komplikovanou K…U. 
 
giphy 05000
 
3. Když si v zákulisí dokáže dělat legraci sama ze sebe. 
 
giphy 4 22d56
 
4. Když prohlásila, že nechce v životě jen hrát. 
“Chci jen říct, miluji, co dělám, ale není jen to jediné, co chci v životě dělat. Nechci být jen profesionální lhářkou do konce života." 
 
5. Jak definuje lásku 
“Nikdy nemůžete vědět do koho se zamilujete. Nevíte. Nejde to kontrolovat. Někteří lidé si myslí, že mají typ, ale není to tak. A mají pocit, že pokud se zamilují, chtějí nás vlastnit, ale proč bychom to měli chtít? Někoho vlastnit? Já chci, aby byli tím, čím byli, kvůli čemu jsem se do nich zamilovala.” 
 
giphy 1 15f91
 
6. Nosí tenisky i na premiéry a předávání cen. 
Pokud přijde někam v podpatcích, buďte si jisti, že se někde za rohem přezuje do Conversek. 
 
MTIwOTEwMTc5MzE4NDIxMzk0 ef1e0 
 
7. Je feministka
“Samozřejmě, že jsem feministka. Věřím, že si jsou muži a ženy rovni. Stojím za vším, co feminismus hlásá.”
 
8. Je fashion minimalistka
“Mám celý pokoj věnovaný svým teniskám a tričkům.”
 
giphy 3 2aaf0
 
9. Její slova o velké módě
“ Na módě miluji, že tam najdete věci, které vás překvapí a probudí ve vás stránku, o které jste myslely, že neexistuje.”
 
giphy 6 110a8
 
10. A nakonec, Kristen umí hrát americký fotbal a ruletu. 

 Kristen Stewart a571b