REKLAMA
REKLAMA

5 věcí, které nevíte o herečce Nicole Kidman

Nicole je i jednou z našich dubnových cover star a o své fyzicky i psychicky náročné roli pro americkou ELLE popsala: "Naprosto jsem se do role ponořila, takže některé modřiny, které uvidíte na mém těle, jsou skutečné. Mám tam scénu ve sprše - maskéři mi chtěli podlitiny zamaskovat, ale já to zakázala."

A tady je dalších pět věcí, které o Nicole možná nevíte.

1. Kidman byla zasnoubená se zpěvákem Lenny Kravitzem.
V nedávném rozhovoru pro časopis Porter se Nicole přiznala, že ji Lenny požádal o ruku. Lennyho dcera, Zoe Kravitz, hraje s Nicole právě v Sedmilhářkách. "Znala jsem Zoe z doby, kdy jsem byla zasnoubená s jejím tátou. Je to v rodině. Miluji Lennyho, je skvělý." Nicole s Lennym tvořila pár v roce 2007, chvíli po rozvodu s hercem Tomem Cruisem. Ke vztahu s Lennym ještě prozradila: "Nevyšlo to. Nebyla jsem připravená... Oba jsme na to nebyli připraveni. Když se zasnoubím, tak se musím hned vdát, jinak to ani neumím."

nicole kidman dating lenny kravitz 2c999

2. Ve filmu z roku 1996, Portrét dámy, na sobě Kidman měla korzet. Díky tomu měla v pase jen 49 centimetrů!
Ale to není naposledy, kdy Nicole zašla společně s filmovými kostyméry do extrému. V roce 2001 si zlomila žebro, když se snažila stáhnout do korzetu ve filmu Moulin Rouge. "Nejdřív jsem si vyvrtla kotník, když jsem ve tři ráno tancovalamv podpatcích a spadla jsem. A pak jsem si zlomila žebro, když jsem se snažila nasoukat do korzetu, který na sobě měla herečka Vivien Leight ve filmu Jih proti Severu. Chtěla jsem mít v pase 47 centimetrů, ale nepovedlo se. Její urputnost se ale nakonec vyplatila - za roli kurtizány Satine byla nominována na Zlatý glóbus i na Oscara.

giphy 3 b62bb

3. Kidman zachránila život herci Hugh Jackmanovi.
Stalo se tak při natáčení filmu Austrálie režiséra Baz Luhrmanna. Při jedné z milostných scén pod širákem, kdy se měla Nicole zachumlat do deky vedle Jackmana, si všimla, že mu po noze leze škorpión. Zachovala chladnou hlavu, pošeptala Hughovi, ať se ani nehne, nabrala smrtelně jedovatého štíra do svého klobouku a vypustila ho do přírody. "Všichni tleskali, jen nechápali, proč jsem škorpióna nezašlápla. Ale to bych nikdy neudělala, každá bytost má právo na život. Tenhle škorpión jen neměl co dělat na Hughově noze."

giphy 4 68985

4. Nicole nevzala roli ve filmu Mr. a Mrs. Smith.
Kvůli jiným závazkům nemohla Kidman vzít roli v akčním filmu Mr. a Mrs. Smith. Brad kvůli tomu dokonce odstoupil z projektu, aby se posléze vrátil a podepsal smlouvu, když se dozvěděl, že roli agentky bude hrát Angelina Jolie. Pro časopis Vanity Fair Nicole po veřejném rozchodu s Tomem Cruisem dokonce prohlásila, že pár Brangelina je jediným párem, který by mohl pochopit, co se stalo mezi Nicole a Tomem. "Nikdo jiný nemůže chápat, čím procházíte než člověk, který leží vedle vás v posteli. Jste ve společné bublině."

giphy 2 d7e37

5. Country zpěvákovi a manželovi Nicole, Keithovi Urbanovi trvalo čtyři měsíce, než jí pozval na rande.
Nicole a Keith jsou manželé deset let. Keith se v televizní talkshow přiznal, že mu Nicole při prvním setkání připadala, jako by nechodila, ale levitovala, jako by prý ani nebyla z reálného světa. Později v jiné talkshow oba přiznali, že to byla láska na první pohled, jen Keith prý hrál, že je nad věcí. Od roku 2006 jsou Nicole a Keith manželé. Domluvili se, že nikdy nebudou bez sebe déle než dva týdny, později domluvu upravili na týden a teď už bez sebe nemůžou vydržet ani tři dny. Takže i kdyby to bylo jen na 24 hodin, jeden nebo druhý je údajně schopný sednout do letadla jen proto, aby dal tomu druhému pusu. "Tohle je láska v akci," říká Nicole.

giphy 875e9

 

Zdroj: Vogue.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA