Blake Lively a Ryan Reynolds: Na cestě je čtvrté dítě

Blake před šesti lety zavtipkovala a sebe a svého muže Ryana Reyonoldse nazvala „chovateli“. Naznačila, že oba touží po velké rodině. „Jsem jedno z pěti dětí,“ řekla tehdy. „Můj manžel je jedním ze čtyř, takže jsme z kategorie chovatelů. Můžete jít na webové stránky naší chovné stanice a my vám dáme některé z našich dětí.“

Lively a Reynolds spolu mají už tři dcery: James narozenou v roce 2015; Inez, která se narodila v roce 2016 a nejmladší Betty, kterou pár přivítal na svět v roce 2021. Blake a Ryan zatím neodhalili, jestli čtvrté dítě bude opět holčička nebo zdali do rodiny přibude první chlapec. Zdá se ale, že Reynolds si z dívčí přesilovky hlavu nedělá. V minulosti se vyjádřil, že z toho, že má s Blake samé dívky, je nadšený: „Nechtěl bych to jinak. Když bylo na cestě třetí dítě, tiše jsem se děsil, že to bude kluk.. Já sám jsem jsem vyrůstal mezi kluky a neustále mě házeli skrz zdi, i když byly kousek od nás dveře,“ vtipně vzpomínal.

Blake Lively čeká své čtvrté dítě

Oba si dávají záležet na ochraně soukromí své rodiny a rozhodli se nezásobovat sociální sítě fotkami svých dětí. Manželé chtějí, aby jejich děti vyrůstaly obyčejně a bez publicity, stejně jako kdysi oni. „Ryan měl klasickou a vlídnou výchovu a chceme, aby naše děti měly stejný normální život, jaký jsme měli my,“ řekla Blake. „Nechceme je okrást o to, co jsme měli my, protože by to od nás bylo sobecké.“ S ohledem na mediální zájem a paparazzi Lively dodala: „Raději bych to nemusela řešit vůbec, ale náš životní styl jsme si Ryanem vybrali sami. Naše děti zatím nemají možnost si rozhodnout o tom, co chtějí.“ Uvedla tak na vysvětlenou, proč své dcery zatím chrání od popularity.

Tento rok oslaví pár 11. výročí a údajně je mezi nimi všechno v nejlepším pořádku. V listopadu 2021 Reynolds řekl Entertainment Tonight, že on a Lively na udržení svého vztahu tvrdě pracují a klíčem k úspěchu je hluboké přátelství. „Nebereme se příliš vážně. Ale jsme také přátelé," řekl. „Zamilovat se je skvělé, ale důležité je mít se opravdu rád. My jsme se vždycky měli rádi. Rosteme spolu. Učíme se jeden od druhého. Mám štěstí, že jsem našel skutečného přítele.“

O měsíc později Reynolds oznámil, že si dá pauzu od hraní, aby mohl trávit více času se svou rodinou. „Chci, aby moje děti měly úplně normální program," vysvětlil. „Dlouhá léta jsme se s Blake střídali. Když má žena natáčela film, jsem já netočil a byl jsem s dětmi a naopak. Nikdy jsme nepracovali současně. Ale vždycky byl jeden z nás pryč." Je proto velmi rád, že teď může být celá rodina pohromadě a žít úplně běžným životem. „Teď, když jsou starší dcery ve škole, mají běžný rozvrh. Myslím, že je to pro jejich rozvoj důležité a moc mě baví být tátou, který je toho účastní. Rád je ráno beru do školy, rád je vyzvedávám,“ uzavřel. Rodinný život si tedy pár očividně skutečně užívá a očekávání čtvrtého dítěte je toho tím největším důkazem.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Zdroj: Elle.com, People.com, Etertainment Tonight