Brad Pitt je single a proklatě sexy!

Nejvíc sexy kluci (muži) v Hollywoodu jsou ti bez holek. A že jich tam je! Minulý měsíc byla v LA naše online redaktorka Adéla, ale jelikož si s sebou vzala svého kluka, šance u Brada a spol. jí to dost pokazilo. A kdo ze zajímavých mužů je teď vlastně single? A nejde náhodou o novou hollywoodskou epidemii? 

Brad Pitt

Poté, co se uklidnily vztahy mezi ním a jeho bývalou partnerkou Angelinou Jolie, Brad je denně ve svém ateliéru v LA a pracuje. Se svou firmou Plan B připravuje nové produkce filmů. Na Zlatých glóbech nejen hrdě představil svůj film Moonlight, který produkoval, ale také se poprvé ukázal na veřejnosti po svém rozchodu s Angie. Už tam vypadal pohuble a slušelo mu to. Teď, několik měsíců po medializovaném rozvodu, vypadá Brad ještě líp. Má zpátky staré přátele, které neměla Angelina moc v lásce, a je viditelně spokojený. Podle zaručených zpráv začal večer chodit na dvojitá rande, která mu domlouvají jeho kámoši, nebo ještě raději je prý večer doma a zve si návštěvy. No, asi bychom se pozvání taky nebránili...

Jeho přátelé se shodují, že Brad shodil nějaká ta kila, je ve výborné kondici a je i šťastnější. Hlavně je prý rád, že se jeho rozvodová aféra uklidnila a že opět komunikuje s Angelinou o dětech a další budoucnosti.

Bulvár Pittovi už dohodil herečku Kate Hudson (ta se tomu vysmála), zpěvačku Britney Spears i velký návrat k exmanželce Jennifer Aniston. Naposledy bulvárem proběhla zaručená informace, že Brad to dává dohromady se Siennou Miller, která hraje ve filmu Ztracené město Z. Tedy ve filmu, který produkovala Bradova společnost Plan B. 

Sienna to však bagatelizovala: "Já a Brad? Nemá smysl na to odpovídat, je to tak předvídatelné a naprosto hloupé."

1280 Brad Pitt 150417 LP009 EXCL Coleman Rayner EMBED b79da

Zac Efron

Další krasavec, na kterého bychom si v redakci rádi políčili, je Zac Efron. Je také single a dokonce se nedávno v rozhovoru pro americký Cosmopolitan rozpovídal, že by se před třicítkou rád usadil. A třicet mu bude v říjnu. Výzva, ne? 

"Až do nedávna jsem na nějaké to usazování moc nemyslel, ale čím víc se blížím ke třicítce, mám pocit, že bych o to stál. Mezi mými blízkými přáteli mám několik skvělých příkladů, kdy vztahy fungují, moji přátelé jsou zamilovaní i po mnoha letech a vidím, jak a co se má ve fungujících vztazích dělat. Na základě toho jsem došel k tomu, že nejdřív musím být šťastný já  - sám se sebou - abych mohl udělat štastnou i ženu vedle sebe..."

A pokud se opravdu chystáte do LA, zabalte si s sebou jednodílné plavky. Zac totiž nemá rád bikini. "Mám radši plavky vcelku, než bikini. Červené plavky z Pobřežní hlídky jsou prostě sexy. Díky nim si muži můžou snít, fantazírovat. Někdy to, co není vidět, je nejvíc svůdné. Touha roste s tajemstvím."

Screen Shot 2017 01 04 at 09.48.02 daac4

Ryan Phillippe

No, a pak je tu Ryan. Ne, nemyslíme ani Reynoldse, který stále zamilovaně básní o Blake Lively... Ani Goslinga, který má s Evou Mendes jednu holčičku za druhou. Myslíme novodového Valmonta, bývalého manžela "pravé blondýny", Reese Witherspoon. Jeho fotky z pláže jsou víc sexy než ty Zacovy... 

Ryan v posledních letech točí spíš seriály než filmy a na Twitteru rád flirtuje s fanynkami. Jedna z nich se ho na Twitteru otázala, jak je možné, že "Ryan je starej a tak proklatě sexy". Ryan pohotově odpověděl, že je to jedna z hádanek zvaných život: "Jsem starý a sexy jako samotné slunce..." Fanynka jen odpověděla, že by se v jeho blízkosti ráda slunila. Není divu...

Ryan Phillippe Shirtless Instagram From Men Fitness Shoot 5c017

Ryanovu obdivovatelku naprosto chápeme!

1402411760 ryan phillippe zoom 61d51

Pokud se během nejbližší doby ocitnete v LA, priority výletu jsou jasné: Brad, Zac a Ryan!