Chris Martin: Gwyneth byla výhra

V poslední době se toho o nich šuškalo hodně. Řeč byla o rozdělené domácnosti, nevěře, a dokonce i rozvodu. Teď si ale Chris Martin z Coldplay zametl před vlastním prahem, když v pořadu CBS Sunday Morning všechny ubezpečil, že jim to s Gwyneth Paltrow klape.
Na otázku moderátora, zda je pravda, že byl v životě pouze v jediném vážném vztahu, odpověděl zpěvák: „Právě teď jsem v něm.“ A zavtipkoval si, jaký životní skok to byl, když se ze „ztracence stal někým, kdo randí s oscarovou herečkou“. „Buďme upřímní, Gwyneth je výhra v loterii,“ dodal k tomu. Nepochybné vyznání lásky, které nedělá někdo, kdo se chce rozvádět.


A jak se zpěvák popasoval s rolí dvojnásobného otce? „Líbí se mi, co to s vámi udělá. Mám rád představu, že musím tvrdě pracovat, aby se dětem vedlo dobře.“
Upřímně, podle nás už se stalo. O zajištění svých dětí si Chris a Gwyneth rozhodně starosti dělat nemusejí. Ale je krásné slyšet, že i po osmi letech to těmhle dvěma klape. My tak dál můžeme snít o dokonalosti Gwyneth Paltrow.

Zdroj: www.fem.com

EBC promo