David Beckham má svojí kosmetickou značku. Jaká je?

David Beckham ví přesně, jak se dobře starat o svůj vzhled. Být tváří značky už mu ale nestačí a tak přichází s vlastní kosmetickou řadou. Zařadí se tak mezi celebrity, které úspěšně vedou své kosmetické značky. Rihanna a její Fenty Beauty, Kylie Jenner a její sestra Kim Kasdashian West a ostatně i Victoria Beckham a její spolupráce s Estée Lauder jsou důkazem toho, že tento business skvěle funguje. Vše je hned vyprodané, před obchody se stojí dlouhé fronty, e-shop nestíhají pod náporem návštěvníků.

Co můžeme čekat od Davida?

david beckham skincare 819ae

Davidova kosmetická řada obsahuje 13 produktů, jmenuje se House 99 a je inspirována kulturou britských barbershopů. My se nemůžeme nabažit minimalistického černobílého balení hydratačních krémů, krémů na holení a olejů na vousy. Hydratace na tělo má název "Bold Statement Tattoo" a olej na vousy "Get Groomed".

Proč právě číslo 99? Rok 1999 byl pro Davida zlomový - oženil se s Victorii, narodil se jim první syn Brooklyn a s Manchestrem United vyhrál hned tři šampionáty.

House 99 má ve svém portfoliu L'Oréal a 4. března bude uvedena v 19 zemích světa. Pokud se ale chystáte v únoru do Londýna, můžete ji mít ještě dřív. Stačí zajít do Harvey Nichols, kde bude v exkluzivní předpremiéře.

Bude House 99 pro kluky tím, čím je Fenty Beauty od Rihanny pro holky? Nechejme se překvapit, úspěch to každopádně bude. Protože David to přeci ani jinak neumí.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA