Hledá se Christian Grey - Zn. znovu

Už to mělo být definitivní. Mužem, který k sobě navždy připoutá nesmělou Anastazii, se měl stát herec Charile Hunnam. Talentovaný a respektovaný fešák se ale nakonec rozhodl od projektu, vyžadujícího hodně nahoty, odstoupit. "Nechci, aby se mi stalo to samé jako Robertu Pattinsonovi po Twilight," nechal se slyšet. A my se mu nedivíme. Na pronásledování fanynkami a ztrátu osobního života ve jménu slávy není připravený každý.

Kdo se tedy stane Christianem Greyem, úspěšným milionářem s šedým pohledem a tajnou rudou místností? Tolik vzývaný Matt Bomer se již dávno vyjádřil, že už pro roli není dostatečně mladý. Nejnadějnějším kandidátem je v tuto chvíli Alexander Skarsgard. Ten už si zvykl na to být upír v seriálu True Blood a fanynek má mnoho. Proto ho osud Roberta rozhodně děsit nemusí... uvidíme. Do té doby jsme vybrali několik kandidátů, kteří by stáli za zvážení.

Hned druhý v pořadí je Jamie Durnan. Určitě si na něj vzpomenete jako na milence Marie Antoinetty ve snímku Sofie Coppoly a jako bonus bývalý model. Proč ne.

jamiedornan-zara5

Theo James má ale také něco do sebe. Navíc mu šedá kravata sluší...

TheoJamesAleksandarTomovicPhotoshootForBelloMagazine1.jpg_original

Christian - ano - Christian Cooke. Neokoukaný. A ty oči. Líbí?

ChristianCookeBAFTALosAngeles18thAnnual7rvAqQudd4Gl

Garrett Hedlund ale také stojí za úvahu...

garetthedlund

A ještě jednou Alexander. Protože tohohle švédského pána nikdy není dost. Přáli byste si ho v roli Christiana? Do začátku natáčení zbývá už pouze 17 dní. Takže finální rozhodnutí bude muset padnout co nejrychleji...

alexander-skarsgard-600x804

Jaký je ten váš Christian Grey?

EBC promo