Irina Shayk, Bradley Cooper a jejich dcera Lea na pláži

Čerství rodiče: herec Bradley Cooper a topmodelka Irina Shayk si svoje soukromí velmi hlídají. A svoji dnes sedmiměsíční dceru dost dlouho schovávali. Až doteď. Nyní si všichni tři v Malibu vyrazili na procházku po pláži. Tahle rodinka nás tedy baví!

Jako správný táta si Bradley posadil Leu na koně a máma Irina se zase postarala o to, aby se svou dcerou sladila outfit. Irina si vzala oversize bílou mikinu a tenisky, jen klobouček, jaký měla Lea, jí chyběl. I tak obě vypadaly jak dvě bílé princezny. 

810 175a4

Irina se na červeném koberci objevila už dva měsíce po porodu a vypadala nádherně. Opět jako nejkrásnější žena planety. 

V květnu jsme ji viděli na filmovém festivalu v Cannes. Oblékla si žluté, vyšívané šaty s výstřihem z módního domu Atelier Versace. Zatímco ona plnila své povinnosti v Cannes, Bradley doma hlídal malou Leu de Seine Shayk Cooper. 

810 1 632f1

Na svůj Instagram si modelka tehdy napsala "Je skvělé být opět zpět na červeném koberce s mojí L'Oreal rodinou. A musím poděkovat Donatelle za překrásné šaty."

Ruská supermodelka Irina (31) a herec z Terapie láskou, Bradley (42) jsou spolu už od roku 2015. 

810 3 d131e

Podel E!News si rodičovství oba hodně užívají a obzvlášť Irina je ze svého mateřství nadšená: "Je milující a velmi pečující máma. Je na obláčku. Život si užívá. A z malé Lei nemůže spustit oči...

810 2 d6a7c

Bradley se nedávno pustil do natáčení filmového remaku Zrodila se hvězda se zpěvačkou Lady Gaga v hlavní roli. Gaga bude hrát roli Barbry Streisandové. Bradley se jako správný profesionál pečlivě věnuje novému filmovému projektu, ale jinak prý veškerý volný čas tráví s rodinou. "Je do své dcery zamilovaný. Zatím se o ni dělí jen s přáteli a nejbližší rodinou," informuje E!News.

Takže procházka na pláži byla pro Leu "veřejnou" premiérou. 

EBC promo