REKLAMA

Jak mít tělo jako Dakota Johnson

REKLAMA

Chcete vypadat dobře při sexu a mít pořádně vytvarované břišní svaly? Běžte na to jako Dakota Johnson. Ta své tělo neukazovala jen Jamie Dornanovi, ale i celému filmovému štábu a pak i miliónům diváků v kině. Jak docílit sexy postavy, jakou má?

Dakota a její trenérka Ramona Braga prozradily 14 fitness triků, které Dakota dodržovala během natáčení. 

 50 shades darker 8c16c552 7131 4cc8 9f6b b7a5a21ee77d f78a8

1. Dakota trénovala během natáčení vždy celých pět měsíců. Poslední díl se natáčel společně s druhým dílem ve Vancouveru a ve Francii. 

2. Měla stejnou osobní trenérku jako herečka Jessica Alba. Osobní trenérka Ramona Braganza je zakladatelkou cvičící metody 3-2-1, což je forma cvičení, která vás rychle dostane do formy. Kombinuje posilování vnitřních svalů, cardio a kruhový trénink. 

3. Dakota cvičila někdy jen 30 minut denně, maximálně 60. "Snažili jsme se zaměřit na vytvarování ramen, zadku, břišních svalů a rukou", dodává trenérka.

1280x720 ya cb57a

4.  Trénink měla pět dní v týdnu. "První týdny bylo cvičení agresivnější, rychlejší, ale ke konci natáčení byly tréninky jen 30 minutové." 

5. Pokaždé dělala jiný druh cvičení a posilovala jiné svaly. "Pokud je fitness rutina stále stejná, začnou se vytvářet zbytečně velké svaly a to není zrovna moc ženské. Mým cílem bylo, aby Dakota měla krásné protáhlé svaly, žádné nafouklé bubliny. Sestavila jsem ji plán, kdy pět až deset minut se rozehřála na pásu, pak pokračovala třemi různými sestavami a ukončili to opět na pásu. Cvičení bylo inspirované pohyby z Pilates, kickboxu, jógy a tance."

6. Činky na nohou hrály při cvičení důležitou roli . "Hodně jsme používali závaží na nohou abychom docílili větší intenzity cviků. Dakota si oblíbila i cvičení s lehkými činkami v ruce. Zařadili jsme i posilovací kruh z Pilates cvičení. Hlavně jsme posilovali vnitřní břišní svalstvo." 

outside the trailer 1518117428 33493

7. Dakota měla speciální posilovnu na kolečkách. "Velkorozpočtové filmy si mají speciálně vybavané karavany s tělocvičnou. "Dakota mohla v karavanu dělat všechny náročné cviky - žabáky, dlouhé posilovací kroky, kliky, prostě všechno jako venku nebo v normální posilovaně."

8. S Jamiem netrénovali společně, ale měli stejnou trenérku a dělili se o stejnou posilovnu. "Jamie více posiloval s velkými činkami a to zas narušovalo tréninky Dakoty a tak se střídali."

9. Dakota prozradila, že má při cvičení ráda teplo, hlavně pokud jde o jógu. "Dokonce ve volném čase navštěvovala lekce hot jógy, kterou miluje. Bylo to její cvičení a protahování navíc. Měla je vždy před naší hodinou."

dakota johnson in yellow bikini fifty shades freed set in france july 2016 5 fdc64

10. Cvičení Dakotu během natáčení udržovalo nejen v kondici, ale dodávalo ji i potřebnou energii. "Nevěděli jsme, které scény se točí, který den. Snažila jsem se přizpůsobit jejímu pracovnímu nasazení. Ke konci filmu byly naše hodiny kratší. Dokonce jsme se zaměřovali někdy jen na protažení a odbourání stresu a fyzické únavy."

11. Speciální jídelníček si Dakota sestavovala s šéfkuchařem sama. "Jídelníček jsem jí nesestavovala. Ale vím, že jedna hodně červené maso, quinou a hodně zeleniny a trochu si ulítla na fresh džusech. Ty si zamilovala a byla schopná jeden jediný pít i celý měsíc po hektolitrech."

12. Dakota během cvičení nemluví. "Dakota je na osobní úrovni tichá a málomluvná a já jsem to respektovala. A i když natáčení bylo velmi dlouhé a někdy i velmi vyčerpávající nikdy si nestěžovala."

fifty shades feed 2 55395

13. Poslední měsíc se Dakota připravovala na novou roli v novém filmu a to na roli baletky. "Během posledního měsíce jsem se střídala s tanečním instruktorem, který Dakotu připravoval na její novou roli. Učila se baletní rutinu a ta je velmi těžká. Obdivovala jsem ji."

14. Dakota byla ze svého těla nadšená. "Nejdůležitější pro Dakotu byly rozhodně břišní svaly, když v zrcadle objevila sixpack byla naprosto unešená a byla spokojená. A i díky tomu se bez obav pouštěla do natáčení sexy scén."

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA