Jak šel čas: Kate Middleton a princ William

Je to přesně rok, co si před zraky celého světa řekli ve Westminster Abbey ANO. Na rozdíl od loňské oslavy tu letošní chtěli prožít v soukromí. Víkend strávili pouze se svými přáteli.

Všechny britské deníky se pustily do rekapitulace uplynulého roku a chválou rozhodně nešetří. Označují je za vzor moderního královského páru. Kate vyzdvihují za to, jak rychle se sžila se svou novou rolí. Ani při svém prvním veřejném výstupu bez Williama  na sobě nedala znát špetku nervozity či nejistoty (možná proto, že s sebou měla posilu v podobě královny a Camilly). Své nové rodině vylepšila obrázek natolik, že se deník Telegraph ptá: „Je to teprve dvanáct měsíců a už se ptáme – jak to vlastně zvládali bez ní?“

Nezapomíná se samozřejmě na její cit pro módu a na to, že jen krátce po svatbě zazářila v Bílém domě v šatech za 175 liber. To by dokázal málokdo. Módní magazíny jí odpustily, že si půjčila oblečení své matky, a označily ji za nejlépe oblékanou celebritu v Británii.

Přes všechnu chválu se ale některá média nebojí nahlas vyslovit to, o čem jiní jen opatrně šeptají – vévodkyně Catherina je možná nejstylovější Britkou, ale prozatím nesplnila svou základní povinnost. Neporodila dalšího dědicekoruny.

Jak šel čas: Kate Middleton a princ William