Jamie Dornan bude v novém díle Odstínů i zpívat

Pomalu se blíží premiéra posledního dílu trilogie Odstínů s názvem Padesát odstínů svobody podle stejnojmenné knižní předlohy E.L. James, ta je totiž tradičně naplánována na 14.2., na svátek Sv. Valentýna. Takže je asi jasné, že pokud valentýnský den nebudete slavit jen ve dvou se svým klukem, uvidíme se v kině. 

Na filmovém soundtracku spolupracovali mj. i Sia, Ellie Goulding, Hailee Steinfeld. Na iTunes si zatím můžete stáhnout jen jeden duet, "For You", který zpívají Rita Ora (ta hraje i sestru Christiana) a Liam Payne (ex One Direction). 

A největší překvápko je Jamie Dornan. Mr. Grey totiž bude v novém díle i zpívat. A vlastně proč by ne, vždyť na piano mu to jde skvěle! 

Jamie se pustil do coververze slavné písně Paula McCartneyho "Maybe I've Amazed"

{YouTube}cm2YyVZBL8U{/YouTube}

Slova písně jsou: "Maybe I'm a man and maybe I'm a lonely man who's in the middle of something that he doesn't really understand' and 'I'm amazed at the way I really need you." Ta slova poměrně přesně vystihují Mr. Greye. Osamoceného muže, který si ocitl uvnitř něčeho, čemu moc nerozumí a zároveň si uvědomuje, jak moc svou lásku potřebuje. 

Tomuto vyznání lásky přece nemůže Anastasia Steele (Dakota Johnson) odolat!

Minulý rok se režisér druhého a třetího dílu, Jamie Foley nechal slyšet v rozhovoru pro Daily Mirror: "Jamie je skvělý zpěvák, neustále si na natáčení prozpěvuje." A tak není divu, že režisér ve trojce vsadil na jeho další talent. 

{YouTube}nJCc5HRPxYA{/YouTube}

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA