Kate Moss v Londýně s novým kamarádem

Včera v Praze sněžilo a při tom zároveň vykukovalo slunce. Podobné mrazivé počasí si teď užívají i v Londýně. 

Supermodelka Kate Moss se vypravila nejen na procházku, ve městě ji čekaly i nějaké důležité schůzky. V poslední době jí dělá společnost roztomilé štěně čivavy. Jelikož se s ním objevuje od začátku ledna, všechno nasvědčuje tomu, že štěně nejspíš dostala pod stromeček. Hned první týden roku ji totiž paparazzi nachytali, jak nakupuje pelíšek a hračky v petshopu v Primrose Hill. 

kate moss post thanksgiving dog celebrity street style story 31703

A zdá se, že psímu kámošovi pořídila i zimní oblečky. V sobotu se po ulici procházeli ve stejných hnědých svetrech. Když stylově, tak rozhodně podle Kate! 

Moss si svůj outfit vylepšila černým, dlouhým kabátkem s etno prvky (se znaky indiánského kmene Navajo), černou kašmírovou šálou, k tomu měla černé oversize hedvábné kalhoty, bílé tenisky a světle modrou kabelku. A samozřejmě brýle! Ty Kate nechybí v poslední době nikdy. 

Kate už dříve psa měla, společně se svým bývalým manželem, Jamie Hincem (zpěvákem skupiny The Kills), ale zdá se, že stafordský teriér Archie zůstal po rozvodu Jamiemu.  

Kate se dokonce jednou rozpovídala na téma, jak jí pes změnil šatník. "Na procházku se psem chodím víc ležerně. Nemůžu si vzít podpatky. Vypadala bych směšně."

katemossagency2 720x720 75b1a

Štěně se úplně v klidu nechává fotit i během meetingů v Kate Moss Agency. Prostě dokonalý fashion pes. 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA