Leonardo a Tarantino podruhé spolu

Herec Leonardo DiCaprio od své poslední filmové bitky s medvědicí ve filmu Revenant Zmrtvýchvstání nic nenatočil. Podílel se sice na dokumentu Beofre the flood, který apeloval na záchranu naší planety Země, ve kterém jsme se zamilovali do jeho italštiny, ale jakémukoliv hranému filmu jako by se od získání Oscara vyhýbal. 

Spekuluje se o tom, že by měl hrát amerického prezidenta Roosvelta, mluví se i o jeho chystané spolupráci s Martinem Scorsesem a na IMDB.com se objevují anotace na film o americko-italském policistovi Joe Pestrosinovi alias "italském Sherlockovi Holmesovi", ale všechny projekty se nacházejí v přípravné fázi. 

ad 193663405 844ed

Nejnovější zpráva o tom, že by měl Leo hrát v novém Tarantinově – zatím nepojmenovaném – filmu nás v redakci prostě nadchla. Leo a Quentin se už dobře poznali v roce 2012, při natáčení filmu Nespoutaný Django, a jejich druhý společný film by dle časopisu Variety měl být o vrahovi Charlesovi Masonovi. Všechny fanynky herce můžeme uklidnit – Leo vrahem nebude. DiCaprio by měl hrát roli stárnoucího nezaměstnaného herce. 

Leonardo DiCaprio Joining Quentin Tarantino Manson Movie 971c7

Ve filmových kuloárech se proslýchá, že roli zavražděné manželky Romana Polanského Sharon Tate by měla hrát Margot RobbieDalšími žhavými hereckými kolegy by měli být Tom Cruise a Al Pacino. Režisér si oba prý namlouvá, tak snad tato hvězdná sestava dopadne. 

Film, který by byl Tarantinovým devátým snímkem, má i už i naplnánovanou premiéru. Ta se má odehrát 9. srpna 2019, což je 50. výročí od Mansonových vražd. Jak už Tarantino prozradil, film není biografií Charlese Mansona, ale vypráví příběhy lidí v Kalifornii v roce 1969, a proslulé vraždy  budou pouze dokreslovat atmosféru filmu. 

Ja je známo, Leonardo DiCaprio pro roli udělá cokoli. V Revenantovi snědl syrová játra z bizona i spal v opravdové kostře koně. Během natáčení jedné scény v Djangovi si zase Leo pořezal ruku. Krev je opravdová a jeho, kvůli "malému" říznutí natáčení nezastavil a do nemocnice jel až po natáčení. Tam mu ruku sešili 12 stehy. Schválně, co jako metodický herec předvede tentokrát? 

 

001d23d8641c91d30a11e75755ae08b1 5e3d3

Další skvělá zpráva? V českých filmových kuloárech se povídá, že se Leo právě teď potlouká po Praze se svým kámošem Orlandem Bloomem. Pokud na ně narazíte, tak si to pořádně užijte a pošlete nám fotku, třeba přes Instagram.

Protože Lea zkrátka není nikdy dost!

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA