Léto 2018 podle Leonarda DiCapria

Nejenom sluníčko, kraťasy, vodní pistolky, bílá pláž, volejbalová síť, lístky na French Open, ohrnuté džíny a jachta jsou potřeba, abyste si užili léto jako americký herec Leonardo DiCaprio. 

Leonarda DiCapria jsem si zvykli vídat na červeném koberci, kde se snaží vyhrát další sošku Oscara, pak herec na pár měsíců, někdy i let hybernuje a paparazzi ho maximálně zachytí na kole, jak brouzdá New Yorkem. 

Poslední oficiální Leonardovou přítelkyní je modelka a příležitostná herečka Camila Morrone (její matka žila několik let s hereckou extratřídou Alem Pacinem). Jednadvacetiletá hvězdička má argentické kořeny a první modelingové krůčky si odbyla na přehlídce pro Moschino v roce 2017. Zahrála si ve filmu Jamese Franka Bukowski (2013) či vedle Bruce Willise v dramatu Přání smrti (2018). 

Před týdnem se Leonardo a Camila procházeli v uličkách městečka Nerano nedaleko Neapole. Vypadá to, že Leo opět prožívá jedno ze šťastných období. 

V červnu na svém instagramovém účtu udělal výjimku a místo fotky velryb a deštného pralesa se pochlubil momentkou z připravovaného retrofilmu režiséra Quentina Tarantina Once Upon a Time in Hollywood, kde pózuje vedle svého kolegy Brada Pitta. Že Leovi a Bradovi sluší 60. léta, o tom nemůže být pochyb. Film o Hollywoodu a vraždách stoupenců masového vraha Charlese Mansona je jedním z nejočekávanějších událostí příštího roku. 

Už zhruba dvacet let si Leonardo DiCaprio užívá léto jako jedna z nejslavějších celebrit naší planety. Součástí toho letošního byla i volejbalová party 4. července, kterou Leo pořádal s kolegou Sean Pennem a kde se objevilo procesí modelek v bikinách. A také herec Scott Eastwood. 

Ještě pár dní léta 2018 je před námi a paparazzi jsou DiCapriovi v patách, proto se neobáváme, že by ho ještě někde nenačapali, jak si užívá na jachtě nebo si vychutnává pravou italskou pizzu. 

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA