REKLAMA
REKLAMA

Meghan Markle a její druhé dechberoucí šaty

Těsně po svatebním obřadu se Meghan a její manžel Harry šli rychle převléknout do Windsorského hradu do druhého outfitu. 

Večer je čekala recepce s rodinou a přáteli - Harry zvolil tuxedo a Meghan se převlékla do minimalistických šatů od britské návrhářky Stelly McCartney. Hedvábné šaty se stojáčkem okolo krku doplnila svými oblíbenými bílými střevíčky od Aquazurry se světle modrým podpatkem. 

Vlasy si nechala opět upravit od hairstylisty George Nothwooda a společně zvolili "messy" drdol. 

Druhé Meghaniny šaty navazovaly na ty první od Givenchy, opět vsadila na minimalismus, jednoduchost a eleganci. Druhé svatební šaty od Stelly byly přirozenou volbou. Stella patří mezi nejlepší britské návrhářky a vyznává filozofii eco-friendly módy. 

Poté, co novomanželé zamávali před hradem návštěvníkům a fanouškům, nasedli do kabrioletu Jaguár z roku 1968. Na značce na autě bylo stylově napsáno "E190518", což je datum jejich svatby. 

Meghan a Harry se rozjeli do královského venkovského sídla Frogmore, který se nachází jen kilometr a půl od Windsorského hradu. Recepci zařizoval sám Princ Charles a byla jen pro nejbližší rodinu a přátelé. 

Meghan vypadala jako filmová hvězda a jsme přesvědčeni, že Harry si na konci večera uvědomil, že má úplně rozkousaný spodní ret. Ať žije, lady #MeghanMarkle! 

Sama návrhářka se před pár hodinami podělila o pracovní ilustraci šatů, které si nakonec vévodkyně ze Sussexu oblékla na svatební afterparty. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA