Nestydatě nadaný Michael Fassbender

Hollywood našel nového chameleona. Způsob, jakým se Michael dokáže převtělovat do svých rolí, je fascinující. Stejně dokáže působit i před objektivem fotoaparátu. Schválně – vygooglujte si jeho fotografie. Ani na dvou nevypadá stejně, na některých byste jen stěží hádali, že jde o stejného muže. Jeho větrem ošlehaná tvář a dokonalá soustředěnost při ztvárňování rolí připomíná jinou, kritiky i diváky uznávanou hereckou modlu – Daniela Day-Lewise.

O co pomalejší nástup mezi hvězdnou elitu Michael měl, o to větší místo si mezi ní teď nárokuje. Zapůsobil jako rakouský voják v Hanebných panchartech Quentina Tarantina, rozehrál jednu z nejvelkolepějších bitev myslí v X-men: První třída a definitivně srdce všech žen včetně toho Jany Eyrové uhranul v roli pana Rochestera. Teď odhodil kabát z předminulého století a s ním i ostatní svršky. V novém snímku Stud poprvé odhalil vše, aby mohl proniknout nejenom do hlubin ženského klína, ale i do duše sexuálního maniaka.

Výkon, jímž jen utvrzuje svou hvězdnou budoucnost, můžete posoudit v sálech kin od 16. února. Pokud se už nemůžete dočkat, dlouhé chvíle čekání vám zkrátí článek o Michaelu Fassbenderovi v nové únorové ELLE.

EBC promo