Nové hollywoodské páry roku 2013

Bradley Cooper a Suki Waterhouse

Jednadvacetiletá modelka a v současnosti jedna z největších it girl Velké Británie začala s osmatřicetiletým americkým lamačem srdcí chodit na jaře. A moc jim to spolu sluší. Pár spolu zatím tráví veškerý možný čas a užili si i společnou dovolenou. Co myslíte, uvidíme Suki po Bradleyho boku i na červeném koberci na předávání Oscarů?

Mia Wasikowska a Jesse Eisenberg

Jesse
Přestože právě ukončil sedmiletý vztah, vrhnul se Jessie hned do nového, když na place natáčení snímku The Double potkal křehkou Miu. A možná tím začal vztah na celý život. Uvidíme.

Amanda Seyfried a Justin Long

amanda
Tenhle herecký pár nám dává smyl. Chodí spolu na nákupy, venčí své psy a snaží se žít co nejnormálnější život. A mezitím si oba odskočí natočit kasovní trhák. Dobrá kombinace.

Adam Brody a Leighton Meester

adam
Ok. Tihle dva spolu chodí už od roku 2012. Ale veřejnost se o jejich vztahu dozvěděla až na jaře letošního roku. Takže je počítáme. Navíc nás ještě stihli překvapit tím, že se zasnoubili. Moc se těšíme, až budeme psát článek Nejkrásnější svatby roku 2014!

Johnny Depp a Amber Heard

Amber
Sice nás mrzí, že Johnny ukončil dlouholetý vztah s Vanessou Paradis, s níž má dvě děti, ale vynechat Amver s Johnnym z výčtu nemůžeme. Na jaře se po jeho boku začala ukazovat krásná blondýnka, do které se herec zamiloval na natáčení společného snímku. A ona do něho dokonce tolik, že ukončila svůj předešlý vztah s Tasyou Van Ree. Ano, s ženou.

EBC promo