REKLAMA
REKLAMA

Podívejte se na první fotku Meryl Streep ze seriálu Sedmilhářky

Herečka Nicole Kidman se nedávno stala členkou naši Instagramového sekty a pochlubila se i fotkou z prvního dne natáčení druhé řady Sedmilhářek. 

Meryl Streep bude hrát roli Mary Louis Wright, matku zavražděného násilnického manžela Nicole Perryho (Alexander Skarsgard). Meryl je tchyně Celesty (Nicole Kidman). Po smrti svého syna je logicky zvědavá, jak se vše odehrálo a má starost o svá vnoučata. 

Na fotce z natáčení má Streep blond mikádo paruku (jahodová blond, v podobné jsme ji viděli už ve filmu Prime). Celá rodina je v pyžamu a sledují něco na iPadu. Z fotky není jasné zdali jsou v nádherné vile na pobřeží, kterou Celeste vlastnila s manželem, nebo v jejím bezpečném bytě, který si pořídila, aby se měla kam schovat před násilnickým manželem. Takže zatím můžeme jen hádat. Už teď se ale moc těšíme!

Autorka knižní předlohy Liane Moriarty, které roli Mary Louise psala přímo na tělo Meryl, se pro Daily Telegraph nechala slyšet: "Mary svého syna milovala tak, jak jen matka může milovat syna. Se svou snachou má komplikovaný narušený vztah. Tak uvidíme, co pro obě připravím. Nechte se překvapit."

Seriál Sedmilhářky posbíral na začátku roku několik televizních ocenění. Producentka a jedna z hlavních hvězd seriálu Reese Witherspoon během své řeči na Zlatých Glóbech poděkovala nejen divákům, ale všem statečným ženám.

"Naše show ukázala na to, jak se prezentujeme na veřejnosti a jaký je opravdový život za zavřenými dveřmi našich domovů. Chci poděkovat všem, kteří tento rok promluvili a nezůstali potichu a poukázali na problém obtěžování a domácího násilí. A doufám, že se budou podobné příběhy dál točit. Time Is Up! Vidíme vás. Slyšíme vás. A budeme vaše příběhy sdílet."

Nová řada Sedmilhářek by se měla na HBO objevit v roce 2019!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA