TOP 10 z českých sociálních sítí a jejich nejlepší Instagramy

Minulý týden se v pražském hotelu Hilton sešly se nejpopulárnější osobnosti sociálních sítí. Proč? Aby společně oslavily uplynulý rok své tvorby a hlavně: aby si převzaly ocenění na základě ankety Czech Blog Awards 2017. Fanoušci hlasovali v deseti kategoriích, aby rozhodli, kdo je na českých sociálních sítítch baví úplně nejvíc. 

Kdo zvítězil?

V kategoriích Video Bloger a Video Blogerka si ocenění odnesli Karel Kovář alisa Kovy a Anna Šulcová, ve zbrusu nové kategorii Instagram roku uspěla Nikol Štíbrová. Svůj titul nejlepších módních blogerek z předchozího ročníku obhájila sesterská dvojice A Cup of Style, ale znovu titul získal také blog My Cooking Diary v kategorii Food. Naopak nově si vítězství oproti předchozímu ročníku užívali v dalších kategoriích Anie Songe (kategorie Life), Stěhujeme se na Bali (kategorie Bloger roku), PetraLovelyHair (kategorie Beauty), Za normální holky (Cosmo objev) a Mr. Kriss (Ynspirology Award).

Znáte je všechny? Pokud ne, je právě na čase. Podívejte se na jejich nejpopulárnější fotky na Instagramu za tento rok a rovnou dejte jejich profilu follow. Ještě o nich totiž hodně uslyšíte!


 

@kovy_gameballcz

Děkuju! ❤️

Příspěvek sdílený Kovy / Karel Kovář (@kovy_gameballcz),


 

@stibrovicnikolka


 

@anasulcova


 

@lucie_ehr

 

@nicole_e 

@mycookingdiary.cz


 

@petralovelyhair


 

@anie_songe


 

@stehujemesenabali


 

@zanormalniholky


 

@mr.kriss

EBC promo