TOP 20 fashion INSTAGRAMŮ

Módní svět jasně zvolil jako hlavní sociální síť Instagram. Ve vizuální komunikaci trumfuje veškerá ostatní média, protože informace o sobě posílají samotné celebrity. Ty navíc mají přístup do zákulisí přehlídek nebo na večírky, kam se jen tak někdo nedostane. Známé uživatelky ale stejně dosáhnou největšího ohlasu, když poodhalí soukromí a uveřejní snímky ze svého běžného dne, rodiny, přátel nebo dovolené. To se teprve dočkají laviny obdivných komentářů. Fanouškům tak posílají informace z první ruky a vytvářejí si s nimi určitý vztah prostřednictvím komunikace pod fotkami. Prohodit pár vět s mezinárodní topmodelkou ještě nikdy nebylo tak snadné… Pokud vám tedy odpoví.

Staňte se na chvíli stalkerem a prohlédněte si dvě desítky nejzajímavějších a nejinspirativnějších Instagramů podle Elle.cz

Modelky:

Karolína Kurková: karolinakurkova
Coco Rocha: cocorocha
Miranda Kerr: mirandakerr
Anja Rubik: anja_rubik
Cara Delevingne: caradelevingne
Karlie Kloss: karliekloss
Jourdan Dunn: officialjdunn
Erin Wasson: erinwasson
Kasia Struss: kasiastruss
Lara Stone: lara_stone

Bloggerky:

Garance Doré: garancedore
Style Scrapbook: stylescrapbook
Fashiontoast: rumineely 
The Blonde Salad: chiaraferragni
Song of Style: songofstyle
Le Blog de Betty: leblogdebetty
Amlul: galagonzalez
afterDRK: afterdrk
Camille Over The Rainbow: camtyox
Love Aesthetics: love_aesthetics

EBC promo