Zpěvačka Ariana Grande je zasnoubená! Koho si bude brát?

Ariana Grande se bude vdávat. Tuto novinku oznámila včera na svém Instagramu. Bere si Daltona Gomeze, se kterým je spojována od února letošního roku. Zpěvačka se také pochlubila svým zásnubním prstenem, který je naprosto jedinečný. Uznejte sami! 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Soukromí nad zlato

Ariana Grande udržovala svůj vztah s Daltonem Gomezem, realitním makléřem z Los Angeles, velmi privátním. V dubnu napsala: “Sdílení speciálních, velmi osobních věcí, které nás dělají šťastnými, na internetu, může být opravdu traumatické. Vím, že jsem v tomto ohledu udělala krok zpět, a to z toho důvodu, abych ochránila své milované a sebe samotnou.”

Ten pravý

Ovšem i tak zpěvačka občas neodolala a svým fanoušků poskytla jisté záblesky ze svého života. Sem tam se na jejím Instagramu objevil letmý polibek, střípky z karantény a z textů jejích písní bylo naprosto jasné, že je opravdu šťastná.  

Pár se společně na veřejnosti objevil poprvé kolem svátku sv. Valentýna, ovšem to ještě nikdo netušil, kdo onen neznámý po boku zpěvačky vlastně je. Není tedy jasné, jak dlouho spolu tito dva vlastně jsou. Ovšem Us Weekly již v srpnu uvedlo: “Ariana vidí v Daltonovi něco jiného, něco, co u mužů, se kterými dříve chodila dosud nepoznala. Je šíleně zamilovaná. Dalton je typ člověka, kterého hledala. Chrání ji, pečuje o ni až rytířsky a udělal by pro ni cokoliv.”  

Mohlo by se vám líbit

Mariah Carey, Ariana Grande a Jennifer Hudson zachraňují Vánoce

Jestli letos někdo dokáže zachránit Vánoce, pak jedině Mariah Carey. Remix její písně Oh Santa!, kterou přezpívala za doprovodu Ariany Grande a Jennifer Hudson, má přinést radost i zbořit rekordy.
elle.cz