REKLAMA
REKLAMA

Jak by seriál Přátelé vypadal dnes?

Televizní seriál Přátelé skončil před více než 12 lety, ale stále je oblíbený a televizní stanice ho často opakují. Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Phoebe (Lisa Kudrow), Chandler (Matthew Perry), Ross (David Schwimmer) a Joey (Matt LeBlanc) se stali součástí našich obýváků. A my si i dnes rádi u repríz zavzpomínáme, jak to minulou dekádu bylo jednoduché. Nebo snad nebylo?

Šest nerozlučných přátel sharovalo od roku 1994 do roku 2004 dva apartmány na Manhattanu a společně řešili trable spojené se vztahy, láskou, rodinou, prací i každodenní problémy. Potkávali se ve společném bytě u Moniky a Rachel (eventuelně u Joyeho) nebo v kavárně Central Perk. Stali se tehdy součástí naší popkultury.

Jak by to vypadalo v seriálu dnes? Když každý z nás má chytrý mobil, Instagram, Facebook, fungují seznamky na Tinderu a zábava někdy obnáší jen jedno kliknutí myší?

V podobném duchu se rozpovídala i Jennifer Aniston v rádiu: "Teď máme počítače, HBO, Netflix a iPhony. Žádné klubovny. Rádi s Courtney vtipkujeme, že kdyby show vznikla dnes, tak by to bylo o lidech sedících v kavárně a zírajících do telefonů. Nevznikla by ani jediná epizoda, kde by si lidi mezi sebou povídali. To by ale asi nikoho nebavilo, nebo možná jo?"

giphy d6c31

Sama Jennifer není moc velkou fanynkou života na sociálních sítích a dělá, co může, aby se mu vyhnula. "Můj manžel (Justin Theroux) je na Instagramu. Mě samotnou ale popadá panika už jen z toho, když si přede mnou Instagram někdo prohlíží. Ale musím konstatovat, že i moji nejbližší kamarádi tam jsou. Snadno se tak stane, že jsem ve společnosti jediná, kdo nemá Instagram. Často sedím ve společnosti a jsem jediná, kdo nekouká do telefonu... Takový je dnešní svět a takhle by vypadali i novodobí Přátelé..."

A takhle svoji ženu (Jennifer) loví na Instagram Justin Theroux. 

Při soumraku v její narozeninový den...

Snímek obrazovky 2017 05 25 v 15.41.04 6a963

A v Louvre na výstavě umělce Jeffa Koonse pro Louis Vuitton. 

Snímek obrazovky 2017 05 25 v 15.42.09 f4638

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA