Módní evoluce Blake Lively

Milá hollywoodská star, která se před pár týdny provdala v šatech Marchesa za jiného hollywoodského šviháka Ryana Reynoldse, poprvé zazářila jako jedna z kvarteta dívčích hrdinek v adaptaci stejnojmenné knihy Sesterstvo putovních kalhot. A udělala dojem. Pak už trvalo jen dva roky, než přišla osudová role. Tou se stala postava Sereny Van Der Woodsen – hlavní hrdinky celosvětově úspěšného seriálu Gossig Girl o mladých, neklidných a velmi, velmi bohatých z newyorské Upper East Side. Jak Serenin, tak Blakein styl se ihned stal vzývaným dívkami z celého světa. Odvážné barevné kombinace, neobvyklé střihy, a ty vlasy! Stejně jako kdysi každá toužila po vlnách Sarah Jessiky Parker, teď přišla nová doba jakoby od moře rozcuchaných hustých pramenů.

Zatímco ale na place seriálu má Blake stylistu, v osobním životě za něj neutrácí. „Móda je pro mě největší koníček. Proč bych tedy měla platit někoho, aby můj koníček dělal za mě? To je příšerný nápad!“ prohlásila před časem pětadvacetiletá blondýnka. A je pravda, že kontakty řešit nemusí. Stala se tváří Chanelu a její nejlepší kamarád je Christian Louboutin. No uznejte – to už máte vystaráno.

V galerii vám nabízíme průřez jejími dobrými i horšími momenty na červeném koberci. Zdá se vám, že její vkus vyzrál, nebo se příliš nezměnil?

EBC promo