12 osobností o plastických operacích

1) Jennifer Aniston
"Mám to štěstí, že se znám s ženami, jako je třeba Gloria Steinem. Podle mého patří k nejhezčím ženám na světě a na tvář si nikdy nenechala sáhnout. I herečky Diane Keaton nebo Annette Bening jsou krásné a stáří jim vyloženě sekne. Ale každému co jeho jest. Nikoho nesoudím, ale někdy bych si přála, aby některé z mých kamarádek už přestaly s návštěvami klinik plastické chirurgie."
Harper's Bazaar, srpen 2014

2) Iggy Azalea
"Miluji plastiky, nejednou jsem o tom povídala. Jsem ráda, že nemám žádné tajemství. Je lepší se o pravdu podělit, než se strachovat, který novinář to na vás kdy vytáhne."
rozhovor o plastice prsou, E!, březen 2015

giphy 2 d593f

3) Naomi Campbell
"Plastika je dobrá, pokud to děláte sama pro sebe. Ale když jen posloucháte někoho jiného, chcete mu vyhovět, abyste si ho připoutala,  pak je to nesmysl."
Harper's Bazaar, březen 2012

4) Kylie Jenner
"Nejsem proti plastikám. Ale už jen představa narkózy mě děsí. Zažila jsem ji jen jednou v životě a to když mi dělali velký zásah u zubaře. Prozvracela jsem celý následující den. Ale musím se přiznat, že si nechávám dávat výplně do rtů. Na druhou stranu - nikdy neříkej nikdy... Možná se jednou stane, že na sobě budu chtít něco změnit."
pro MTV

c 859122 0x440 87a0a

5) Kim Kardashian
"Můžu si tady sundat podprsenku a vy mi na místě řeknete, že potřebuju nová prsa. No, asi bych se nad tím zamyslela. Nejsem proti plastikám. Ale zatím jsem vyzkoušela jen Botox. Nejsem spokojená se svým nosem, dokonce jsem kvůli tomu byla na konzultaci u plastického chirurga, ale když mi ukázali, jak bych vypadala, došlo mi, že bych to nebyla JÁ!"
pořad Nightline, květen 2010

6) Nicole Kidman
"Vyzkoušela jsem Botox, ale naštěstí jsem s tím skončila a můžu opět hýbat obličejem."
La Repubblica, leden 2013

giphy 4 6a45c

7) Karl Lagerfeld
"Nic vás neudělá starším než snaha vypadat mladší. Můžete ošálit hodně lidí, ale mládí neošálíte. Nejhorší jsou operace rtů. Jsou lidi, kteří si je nechali "spravit" plastikou a já je bohužel nepoznávám. Je to, jako by měli autonehodu a prolítli skrz přední okno a někdo je pak sešil dohromady."
The Telegraph, květen 2014

8) Julianne Moore
"Jsem ráda, že stárnu přirozeně. Chtěla bych stále vypadat jako JÁ. Zároveň je mi jasné, že nikdo z nás nebude žít navěky. Můžete taky umřít ve 45 letech a hádejte, jakou to bude mít "výhodu"? Pak se stárnutí ani nestihnete bát."
The Edit, prosinec 2013

crystal paris4 8b90b

9) Gwyneth Paltrow
"V životě je dobré najít balanc mezi cigaretami a tofu. Používám oraganické produkty a chodím na laser. Vyzkoušela jsem už hodně věcí, ale pod kudlu se bojím. Nicméně zeptejte se mně, až mi bude 50. Jistotu mám v jednom: Botox už nikdy. Vypadala jsem jako Joan Rivers!"
Harper's Bazaar, květen 2013

10) Julia Roberts
"Naše tvář vypráví příběh a neměl by to být příběh o naší cestě k plastickému chirurgovi."
ELLE, srpen 2010

giphy 6 6f8fe

11) Sofia Vergara
"Plastiky? Proč ne? Samozřejmě nemyslím zrovna teď, ale až budu mít v 50 letech černé kruhy pod očima, uvidíme, jestli dokážu říct NE!"
Redbook, srpen 2014

12) Kate Winslet
"Nikdy se tohoto svého přesvědčení nevzdám: Plastické operace jsou v totálním rozporu s tím, jak jsem byla vychována a také s tím, co považuji za přirozenou krásu."
The Telegraph, srpen 2011