Albert Černý & 5 věcí, bez kterých se neobejde

Upřímně, čekali jsme od Alberta cokoli, ale něco tak originálně klučičího nám v našem nedělním seriálu chybělo. Tak tady to máte, slovy Alberta...
 
1. Kytara 
"Vozím všude s sebou malou kytaru Furch, abych si vždycky a všude mohl zahrát a vymýšlet písničky. Postupně se mi v místě pod strunami začíná dělat díra jako Glenovi Hansardovi, ale naprosto chápu, proč Glen hraje pořád na tu samou. U kytar to totiž funguje tak, že čím víc na ni člověk hraje, tím líp zní. Vžycky, když se rozcházím nebo mám ve vztahu krizi, něco se mi s kytarou stane... Je to takový indikátor šťastné lásky..."
 
IMG 8499 a4872
 
2. Můj počítač
"Tohle je fotka z natáčení klipu, který připravujeme k písničce We Are Making Love Again. Jsem skoro každý den na mailu a starám se o blog kapely a Facebook. Používám počítač i jako hudební zápisník. Mám tam spoustu nahrávek ze zkušebny, fotky, videa a hudbu z celého světa. Momentálně mě nejvíc baví skladba London Thunder of Foals."
 
comp 36b29
 
3. Kufr HOLIDAYS FOREVER 
"Prostě ho s sebou všude tahám. Někdy o něho zakopávám a štve mě, ale mám ho vlastně rád. Když mám pocit, že život ztrácí smysl, přeskládám si v něm věci a jedu dál."
 
IMG 8938 57214
 
4. Džíska
"Kdyby mi někdo řekl, který kus oblečení bych si určitě vzal na pustý ostrov, tak tuhle džísku."
 
dziska 4b043
 
5. I take myself with me wherever I go
"Na tomhle citátu mě něco neskutečně uklidňuje a zahřívá na srdci. Nemyslím tím svoje ego, nebo "Alberta Černého" v občance, spíš na svoje srdce. Ten pocit, když vím, že jsem doma ve svém srdci, ať už jsem kdekoliv."
 
uvidime kudy povede cesta z great escape f1bf6