Angelina Jolie a jejích 41 top fashion momentů

Na červeném koberci se už tak často neobjevuje, o to větší rozruch se kolem každého veřejného vystoupení odehraje. Její soukromý život i zdravotní stav zná doslova celý svět. Stejně jako její vytříbený styl. Angelina Jolie sází na jistotu a už dávno se svojí image tolik neexperimentuje. Pár jejích módních pravidel se rozhodně vyplatí zná.

Jednoduchá barevná paleta
V šatníku Angeliny Jolie jasně převládá černá a šedá. Na večer se nevyhýbá ani bílé. Byla jednou z první módních ikon, která trend bílých šatů prosadila i mimo svatební síně. V těchto barvách experimentuje s látkami, texturami i celkovou siluetou. Když už se zvolí výraznější barvu, drží se klasického střihu. 

Malé černé
Černých šatů není nikdy dost. Nikdy. 

Na míru
Jedině dokonale padnoucí šaty z vás udělají opravdovou hvězdu. Angelina si proto nejčastěji nechává navrhovat šaty na míru. Nejčastěji nosí haute couture kreace od Versace a britské značky Ralph & Russo. 

Jehlové podpatky
Lodičky na vysokém podpatku se hodí naprosto ke všemu. Hlavně ty černé a tělové.

Rozparky
Angelina proslavila sukně s hodně vysokými rozparky ještě dříve, než se sexy modely staly nedílnou součástí každé společenské události a filmové premiéry. Nosí je nejen na večer, ale i přes den. Pouzdrová sukně s rozparkem je must-have.

angelina 45c6c

Podívejte se do fotogalerie na TOP 41 fashion momentů Angeliny Jolie. Happy birthday, Mrs. Pitt!

Angelina Jolie a jejích 41 top fashion momentů