REKLAMA

Beyoncé stále na vrcholu! Její nezapomenutelné momenty

Beyoncé je královna, o tom není třeba pochybovat. Máme samozřejmě na mysli královnu popu, opravdové království jí Jay-Z ještě nekoupil. Třeba ho jednou mít bude, pokud po něm zatouží. Vždyť Beyoncé, když si něco usmyslí, jde za tím tak cílevědomě a vytrvale, až toho prostě dosáhne. V pracovitosti a ambicích můžeme Beyoncé v showbyznysu srovnávat s jedinou osobou. Madonnou, kterou Beyoncé taky prohlašuje za jeden ze svých vzorů.

Nemá cenu tu teď všechny její úspěchy vypočítávat, to by nebavilo ani nás, ani vás, od toho máme internetové encyklopedie. Pojďme se raději společně podívat na momenty, které jsou podle ELLE v životě a kariéře Beyoncé důležité, výjimečné nebo „jen“ zábavné. Otázky tedy zní: Za co Beyoncé milujeme? Čím nás Beyoncé pobavila ze všeho nejvíc?  

To, že její hlas jednou nikdo nepřeslechne, bylo jasné snad už jejího narození. Zde jedno z domácích videí, na nichž Beoyncé – dítě zpívá, tu pro vás máme. O budoucí superhvězdě je rozhodnuto! 

{YouTube}lVNmt67p86k{/YouTube}

Nahrávací společnost ze začátku v úspěch Destiny’s Child, které Beyoncé spolu s Michelle a Kelly založila, příliš nevěřila. A to se ošklivě spletli! Destiny’s Child se do historie pop music s přehledem zapsaly jako nejúspěšnější dívčí kapela všech dob. A vlastně si ani nedokážeme představit, že by je nějaké jiné dívky trumfly. Těch hitů, těch čísel jedna v hitparádách po celém světě, těch prodaných alb! My máme od Destiny’s Child nejraději tuhle:

{YouTube}IyYnnUcgeMc{/YouTube}

A pak už se do říše hudby vydala Beyoncé sólově. Pamatujete? Svou největší pecku nám Beyoncé naservírovala hned na začátku! Crazy In Love vás nenechá v klidu nikdy. Ani za sto let.  

crazy f49ab

Závratná kariéra byla na světě! A kromě ní showbyznys stvořil svůj nejmocnější pár. Beyoncé se zamilovala a v roce 2008 si vzala za muže producenta a hudebníka Jay-Z. Občas se spolu skoro veřejně pohádali, takže se pak vždy spekulovalo o tom, že jdou od sebe. Ale vydrželi spolu dodnes a snad jsou spolu i šťastní. V roce 2012 se jim narodila dcera Blue Ivy Carter, zatím jediné dítě Beyoncé. 

dite 9cfdf

Beyoncé má sestru Solange, která se jednou neudržela a ve výtahu zmlátila Jay-Z. Byla vzteky bez sebe, tím myslíme samozřejmě Solange. Sofistikovaná Beyoncé stála v rohu výtahu jako sfinga, tiše přihlížela a následně médiím podala za všechny tři diplomatické prohlášení, čímž celou aféru elegantně zahrála do autu. Solange tehdy přitom zuřila fakt hodně.  

vytah e9fad

V roce 2011 potkala Beyoncé hudebně obrovská věc. Dostalo se jí pocty, jaká potká opravdu jen pár vyvolených. Zakončovala legendární hudební festival Glastonbury. Pamatujeme se docela přesně, když překvapivý výběr pořadatelé oznámili, hejtři začali hejtovat, proč ona, a ne třeba Rolling Stones. Jenže pak to tam v neděli večer začalo a po prvních tónech bylo jasné, jak velkolepé to celé bude. Když chcete někomu vytřít zrak, pozvěte si Beyoncé!

{YouTube}Y5ON515_fLQ{/YouTube}

Jenže být zpěvačkou není vždy jen o záři reflektorů a červených kobercích. Co když se vám vlasy zaseknou ve větráku, jako se to Beyoncé přihodilo na koncertu v Montrealu?  

{YouTube}R1uHk7Z6z24{/YouTube}

I jako hvězda musíte umět odpočívat. Pro nás je Chorvatsko něco jako Máchovo jezero, pro Beyoncé totální exotika. Když byla těhotná, strávili spolu několik dnů na Hvaru. Kdo by se byl nadál Beyoncé v Chorvatsku.  

beyonce hvar 68c71

Svou zatím poslední a zatím nejlepší desku, která nemá jméno, vydala Beoyncé těsně před Vánocemi 2013, aniž by ji předtím jakkoli propagovala. Prostě nám jen tak nadělila boží vánoční dárek. Ta Beyoncé! Pak ještě album vydala v rozšířené edici, z níž je nejhustější singl a hlavně videoklip 7/11. Beoyncé, kámošky a hodně divoká party jízda na hotelu, to chceš.  

{YouTube}k4YRWT_Aldo{/YouTube}

Beyoncé v roce 2014 na obálce časopisu Time jako jedna z nejmocnějších žen světa. Who run the world? 

beyoncé time 45af3

A Beyoncé nás nepřestává překvapovat dál. Opět, aniž by cokoli prozradila dopředu, při vystoupení ostře sledované přestávky během Super Bowlu se blýskne novým singlem Formation, kterým šokuje. Je hudebně hodně nadupaný, zní jako by to ani nebyla písnička Beyoncé a hlavně je politicky a společensky angažovaný. Beyoncé jím reaguje hlavně na rasově motivované policejní násilí. Běloši trápí černochy, Beyoncé o tom zpívá a celý svět šílí. Nedivte se, Formation je opravdu zatím její nejlepším singlem.  

beyonce on fire 2c598

A co je u Beyoncé úplně nejnovější? Kolekce Ivy Park, athleisure, které navrhla spolu s Topshopem. A opět ho chtějí úplně všechny ženy světa. U nás v obchodech k dostání nebude, ale na www.net-a-porter.com si ho v klidu objednejte.  

bey 127c2

We love you, Bee, ale už prosím vydej svou novou desku, to bude určitě album alb! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA