REKLAMA
REKLAMA

Celebrity a jejich sexy bodyguardi

Ve filmu Osobní strážce z roku 1992 začne Kevin Costner pracovat jako bodyguard pro popovou divu v podání Whitney Houston. Jejich vztah projde různými fázemi - od pohrdání přes rande v country clubu až po záchranu před rozvášněnými fanoušky a noc strávenou v zahradním domku. Nakonec Kevin předvede dokonalé finále, když kulka určená pro Whitney skončí v jeho rameni a to vše v přímém přenosu z předávání Oscarů. A pak už jen srdceryvné rozloučení na letišti a píseň "I Will Always Love You". Doják. Kdo by v tu chvíli také nezatoužil po osobním bodyguardovi?

{YouTube}=hD9VgPGsHL8{/YouTube}

A která z celebrit se opravdu zamilovala do svého sexy osobního strážce? 

Modelka Heidi Klum se v roce 2012 zamilovala do svého bodyguarda Martina Kirstena. Teď už sice randí s někým jiným, ale stálo ji to manželství se zpěvákem Sealem.

Hvězda reality show, Kim Kardashian měla v roce 2011 románek se svým australským osobním strážcem Shengo Deanem.

V roce 2008 se popová diva Britney Spears zakoukala do svého bodyguarda Leeho, bývalého vojáka, který sloužil v Izraeli.

Zpěvačka Amy Winehouse chodila se svým bodyguardem Nevillem v roce 2009 a svým přátelům se tehdy svěřila: "Cítím se vedle něj bezpečně, je velký a silný."

Herečka Scarlet Johansson byla přistižena na luxusní jachtě u pobřeží Sicilie, jak se muchluje se svým osobním strážcem. Rok 2012.

scarlett 4a939

Jestli se bodyguardi něčím vyznačují, tak kromě odvahy a akčnosti ještě super vypracovanými postavami. Při pohledu na ně se celebritám ani nedivíme, že se do nich sem tam zamilují. 

O remaku filmu Osobní strážce se na internetu i ve filmových studiích polemizuje už od roku 2011. Whitney měla nahradit Beyonce nebo Lady Gaga. A Kevina? Podle nás v redakci je Kevin Costner nenahraditelný. Takže doufáme, že v jeho případě k přeobsazení nedojde.

Co obnáší práce bodyguarda? Jaké jsou její výhody a nevýhody?

1. Osobnosti si své bodyguardy půjčují. Takže pokud dostanete skvělé doporučení, můžete skončit jako osobní strážce třeba u Lady Gaga. Takže máte šanci, že kromě předávání Andělů, TýTý nebo Českého lva uvidíte třeba i Grammy a předávání Emmy.

2. Budete žít život někoho jiného. Váš program bude podmíněn programem osobnosti, o kterou se budete starat. Budete jíst, když bude jíst ona. A pokud "vaše" celebrita nebude vyžadovat, abyste nad ní stáli a koukali na každé sousto, které ve VIP restauraci sní, budete ji muset bedlivě jistit od vedlejšího stolu a je otázka, zda se u toho vůbec stihnete najíst.

3. Může se stát, že jeden den budete v Tokiu a druhý v Egyptě. Nebo pokud budeme mluvit o našich souřadnicích - jeden den v Aši a druhý v Košicích.

4. Vaší povinností nebude vyzvedávat jim děti ze školy, venčit jejich psa nebo za ně vyřizovat pokuty. Nastavte si hranice.

5. Velmi často se nejspíš bude stávat, že budete muset zapomenout nejen na váš osobní život, ale i na to, že vám třeba není dobře. Ale co by člověk pro sexy image bodyguarda neudělal?

 

Galerie hot bodyguardů

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA