Cestovní deník: Rachel Bilson na francouzské Riviéře

Krásná Rachel Bilson, herečka málo filmů a tvář mnoha kampaní, odletěla z domovského L. A. na jih Francie. Nezapomněla si psát deníček a k tomu pilně fotit. Takže teď díky jejímu VIP obličeji a jménu můžeme zblízka sledovat, jak vypadá, když vás sám Karl Lagerfeld pozve na přehlídku cruise kolekce 2011 v zahradách Hôtelu du Cap, nebo se podívat, co měla Rachel k snídani.

„Ještě před večeří, kterou v neděli pořádal Chanel, jsem se zastavila ve VIP salonku v Majestic hotelu, abych si vybrala něco na sebe. Miluju Maison Michel. Ty kousky, které vytváří – hlavně klobouky a čelenky –, jsou úžasné a po dlouhé době jsem si nakonec vybrala a opravdu to změnilo celý můj outfit,“ popisuje na cestách herečka. „Cestou na večeři jsem dostala kreativní náladu a rozhodla jsem se, že ze své kabelky udělám masku.“

„Večeře byla na počest Karla Lagerfelda a konala se v překrásné restauraci Le Michelangelo – Mamo. Měli jste vidět tu dekoraci a jídlo. Posadili mě vedle modela Brada Kroeniga, takže se z toho nakonec vyklubal velmi zábavný večer,“ popisuje dál a my můžeme puknout závistí. „Další den jsme se s mojí stylistkou Nicole Chavez (která je taky moje blízká přítelkyně) vydaly do VIP salonku v La Colombe d’Or. Hodně jsme toho nachodily, a tak jsme si daly pauzu na něco k jídlu. Vypadalo to tam opravdu nádherně. Pečivo, rozkvetlé pivoňky. I menu bylo překrásné,“ vypráví dál Rachel.

„V pondělí odpoledne jsem jela na přehlídku Chanel Resort do Hôtelu du Cap a vyfotila jsem pozvánku. Myslím si totiž, že je opravdu cool. Celá show byla dokonalá. Měla v sobě kousky pro každou událost. Na pláž, formální svatbu, prostě na všechno. Většinou během přehlídek nefotím, protože jsem tak unešená, že prostě zapomenu, ale tentokrát mě mačkání spouště bavilo. Snažila jsem se vyfotit každý look…“ popisuje nová tvář zmrzliny Magnum. „Zamilovala jsem se do černobílého úboru na koupání. Ten ručník, který modelka táhla za sebou – no, uznejte. Která holka by netoužila po ručníku Chanel?“

„Na party, kterou Karl po přehlídce pořádal, bylo nádherně. Západ slunce na francouzské Riviéře nic netrumfne. Všechno získalo takovou magickou atmosféru. To světlo bylo nepopsatelné,“ dokončuje svůj malý cestopis malá herečka. Věříme jí, protože to zní opravdu magicky.