Hvězda 90. let Winona Ryder je zpět

Když se toto léto objevil na televizním a filmovém portálu Netflix seriál Stranger Things, který se odehrává v osmdesátých letech a je směsí thrilleru, hororu a dramatu, nikdo vlastně nečekal, o jakou senzaci se bude jednat. Ihned po vydání seriálu se strhla smršť. Seriál se stal jedním z nejúspěšnějších v žebříčcích na internetu a Winona Ryder se stala jednou z nejvyhledávanějších hereček v databázi ImDb. A to zaslouženě.

Winona v seriálu hraje pracující svobodnou matku Joyce, které se záhadně ztratí syn v Indianě na začátku 80. let a v souvislosti s tím se začnou dít zvláštní věci. Sama hlavní hrdinka tvrdí, že sice hrála role, kde musela projevovat hodně emocí, ale tato role pro ni byla úplně nová. Osmidílný seriál vytvořili spisovatelé - dvojčata Matt a Ross Dufferovi, kteří stojí i za seriálem Wayward Pines.

Winona Doclanku 9ff8c

A co se v jejím životě stalo nového? Ruch, který se kolem seriálu objevil. Po dlouhé době je totiž Winona součástí něčeho tak úspěšného a hodně se o ní mluví. Už dávno nechodí s Johnny Deppem, ale s šedovlasým krasavcem Scottem Mackinlayem Hahnem, americkým návrhářem a zakladatelem značky Rogan and Loomstate. A jak sama říká, v devadesátých letech byl rozruch kolem jejích rolí zcela odlišný. Nejvíce je seriál rozebíraný na sociálních sítích, na kterých se Winona zásadně nepohybuje.

I my jsme se do seriálu zbláznili. A Winona nám opět připomněla, proč jsme ji na přelomu osmdesátých a devadesátých let tak moc milovali. Náctileté fashion ikoně je dneska 44 let a její romanticko-grungový styl se během let sice změnil, ale pořád je věrná své oblíbené černé barvě. Winona je totiž krásnější než kdy předtím.

V galerii si můžete prohlédnut 20 našich nejoblíbenějších Winoniných outfitů od počátku její kariéry až po dnešní dny.

Hvězda 90. let Winona Ryder je zpět