Hvězdné duo Gigi a Bella Hadid - znáte je i vy?

Na úvod: těmto sestrám se daří. Dcery bývalé modelky Yolandy Foster a realitního developera a magnáta Mohameda Hadida vzaly za poslední dva roky svět módy a showbusinessu útokem. V Miláně na posledním fashion weeku byly vidět téměř na každé přehlídce a jejich hvězda stoupá stále výš. Co za tím stojí?

gigihadid b221f

Gigi Hadid

Věk: 21 let
Počet obálek Vogue: 11
Počet přehlídek tuto sezónu: 9
(z nich otevírala 4 a zavírala 3)
Počet odkazů na Googlu: přibližně 24 mil.
Počet fanoušků na Instagramu: 23,3 mil.
 

bella d19fc
Bella Hadid

Věk: 20 let
Počet obálek Vogue:5
Počet přehlídek tuto sezónu: 13
(z nich otevírala 4, zavírala 1)
Počet odkazů na Googlu: přibližně 14 mil.
Počet fanoušků na Instagramu: 6,5 mil.

 

gig gif 230e7


Jsou fashion icony i mimo molo. Ať už se více ztotožňujete s Gigi kalifornským opálením a cool ležérním lookem, nebo se stylem její sestry Belly, který je drsnější a rebelský jak z 90. let, musíte uznat, že tyhle dvě to umí. Co nás na nich ale baví nejvíc?

1. Že z chokeru (společně s Kendall Jenner) udělaly hot kousek, i když Alexa Chung letos tvrdila, že už je dávno pasé.
2. Že se nebojí ukázat trochu kůže a z kombinace: pánské tričko, kozačky nad kolena + kšiltovka udělaly elegantní outfit, vhodný i na večer.
3. Že umí kombinovat nečekané a nosí ty nejdražší modely stejně skvěle jako high-street značky. A inspirují! Třeba když Gigi oblékla H&M korzet při odchodu z milánské přehlídky, den poté se v USA zcela vyprodal.
4. Že nás naučily zase nosit světlé barvy od hlavy k patě.

 


 gigi bella hadid rihanna b32d140c b044 4a3d ab2e 185d1ddee3c8 92bc5

Mají ostré lokty, ale zároveň jsou miláčky médií. Čekali byste arogantní chování? Kdepak. Bella profesionálně jezdila na koních a kvalifikovala se i na olympijské hry, z účasti ale sešlo, když onemocněla Lymeskou boreliózou, podobně jako její maminka. Gigi je zase jedna z nejvíce vydělávajících světových modelek navzdory skutečnosti, že jí je od začátku kariréry vyčítáno, že není typicky androgynní modelkovský typ, ale spíše připomíná supermodelky z éry Cindy Crawford. Pracovité sesterské duo si z toho nic nedělá. 
V centru pozornosti a před kamerou jsou zvyklé být odmalička. Během puberty se spolu s matkou Yolandou objevily v TV show The Real Housewives of Beverly Hills, staly se z nich "IT girls" generace Y a od chvilky, co podepsaly smlouvu s agenturou IMG, se nezastavily před žádnou prací a příležitostí. Jen tuto sezonu dohromady odchodily 21 přehlídek a návrháři se mohou přetrhnout, aby je měli ve svých kampaních. Bella je tváří nejnovější kampaně J.W. Anderson, Gigi září v nové kampani Tommy Hilfiger ke kolekci, kterou navíc spolunavrhovala. 
Že se jen tak něčeho nezaleknou koneckonců Gigi dokázala i při incidentu, který se stal během milánského fashion weeku, kdy ji při odchodu z přehlídky Max Mara zezadu popadl cizí muž a vyzdvihl ji do vzduchu. Gigi bleskově zareagovala bojovým hmatem a loktem do obličeje ho donutila vyrazit na útěk. 


 gig squadgoals 4ac28

Jejich parta = #squadgoals. Ke cool stylu a cool práci patří i cool kamarádi. Alespoň v životě Gigi a Belly. Na seznam jejich nejlepších kamarádek, se kterými pravidelně vyrážejí na drink, patří neméně hvězdné krásky Kendall Jenner, Taylor Swift, Hailey Baldwin či Cara Delevingne. Jednu dobu trávila Bella i hodně času s Miley Cyrus. Obě mají navíc za přítele slavné zpěváky - Gigi Zayna Malika a Bella Abela Tesfayeho, kterého pravděpodobně spíše znáte pod pseudonymem The Weeknd.

A ani jejich rodina nedá papparazzi fotografům spát. Jejich mladší bratr, Anwar Hadid, jde ve šlépějích sester, a právě začíná se svou modelingovou kariérou, také pod agenturou IMG Models. Styl není cizí ani jejich nevlastním sourozencům - starším sestrám Alaně Hadid, která je stylistkou hvězd, a Marielle Hadid, která je trendsetterkou na sociálních sítích.


Podtrženo, sečteno: Tyto sestry a IT girls se vyplatí sledovat! Kolik odchodí přehlídek v Paříži? A kdy přijdou se svou vlastní značkou?
Přidejte si je na Instagramu (@gigihadid a @bellahadid) a nechme se všichni překvapit!

Hvězdné duo Gigi a Bella Hadid - znáte je i vy?