Leonardo DiCaprio už třikrát přežil svou vlastní smrt

Leonardo se nedávno vyjádřil o své nesmrtelnosti i v pár rozhovorech, kde komentoval svá tři blízká setkání se smrtí. Jednou ho prý málem sežral žralok, pak kousek od nějexplodoval motor letedla a nakonec se mu neotevřel padák. Je Leo vůbec člověk? Není to náhodou superhrdina? Pakliže ano, ani bychom se tomu v redakci ELLE moc nedivili. Jen by se nám konečně potvrdila teorie o supergeniálním herci Leonardovi.
 
Leo o přežití útoku bílého žraloka: “Velký bílý žralok na mě zaútočil, když jsem se potápěl v kleci na pobřeží Jižní Afriky. Zničeho nic se přihnala vlna, která otevřela horní víko klece, v tu ránu se dovnitř dostal žralok a jeho tělo už bylo způlky v kleci. Já si v tu chvíli lehl na dno klece a snažil jsem se být co možná nejmenší. Žralok po mně chňapal čelistmi, byla tak 30 cm od mé hlavy. Chlapi, co se o mě při potápění starali, pak tvrdili, že se jim něco podobného nestalo za celých 30 let, co provozují tohle dobrodružství. I pro ně to byl šok.”
 
TheRevenantPreviewBlogPost dc053
 
O přežití exploze motoru letadla: “Bylo to těsně poté, co se nad kanadským územím dostala do motoru letadla husa a kapitán letu 1549, Sully Sullenberger zachránil 155 pasažérů a přistál na vodě. Já si prožil dobrodružství, když jsem letěl s Delta Airlines do Ruska. Seděl jsem v business třídě, koukal jsem se na křídlo a před mýma očima explodoval motor. Během pikosekundy vybouchla turbína. Byl to blázinec. Kapitán na dvě minuty úplně odpojil motory a všichni jsme seděli jako přikovaní. Bylo naprosté ticho a to ohromné letadlo volně padalo. Naprosto surrealistické... Nakonec se jim podařilo nahodit zbylé motory a nouzově jsme přistáli na letišti JFK.”
 
O přežití nehody s neotevřeným padákem: “Byl to tandemový seskok. Otevřeli jsme první padák, ale byl zamotaný. Instruktor, co skákal se mnou, zamotaný padák odřízl. Letěli jsme samospádem dolů dalších 5 až 10 sekund. Vůbec mě nenapadlo, že existuje druhý padák. Těch 10 sekund jsem si myslel, že se zabijeme. Můj parťák pak zatáhl za druhý padák, ale ten byl taky zamotaný. Zkoušel ho rozmotávat, třásl s ním... Já se kouknul nahoru a všichni moji přátelé už měli rozevřené padáky a byli tak půl kilometru nade mnou. Nakonec se náš padák rozevřel. V té chvíli mě instruktor dostal, když pronesl: “Asi budeme mít zlámané obě nohy, padáme moc rychle.” Podotýkám, že to bylo poté, co se mi v několika vteřinách dvakrát po sobě promítl před očima celý život... Ale ufff, přežili jsme!”
 
Nevíme, jestli je Leo nesmrtelný, jestli je to superhrdina, nebo jestli má devět životů jako kočka, ale co víme, s určitostí je, že má ohromné štěstí. A tak mu kousek toho štěstí přejeme i 28. února, kdy se  budou vyhlašovat Oscaři. 
 

 

 

Leonardo DiCaprio už třikrát přežil svou vlastní smrt