Božská Blake: Od Gossip girl po hvězdu Met Gala

Blake Lively není prvoplánovou kráskou. Její lehce spadlá víčka (která jí ovšem dodávají výraz, že se stále usmívá) a znaménko krásy na levé tváři by se mohly zdát jako drobnými kazy na kráse. Ale její půvab je jiný. Není to ledová dokonalost, je to zářivá aura přívětivosti a lidskosti, něco, co v lidech okamžitě vyvolává pocit náklonosti a sympatie.

Přestože působí jako „dívka odvedle“, dokáže se proměnit v sofistikovanou divu, která se sebe dokáže strhnout veškerou pozornost. Někdejší hvězda seriálu Gossip Girl má pro módu obrovský cit. Obdiv zaslouží nejen její dokonale sladěné outfity, ve kterých nikdy nepůsobí nevkusně, ale především to, že se od hlavy k patě styluje sama. Právem se může pyšnit titulem fashion icon.

TOP looky Blake Lively:

Pomyslnou korunovací na královnu módy byla její účast na Met Gala 2022. Akce, kde zazářit nad ostatními je téměř nemožné, protože se o to v přehlídce nejluxusnějších a nejextravagantnějších modelů snaží všechny celebrity. A přece se to Blake podařilo. Vynesla šaty z Atelieru Versace v designu inspirovaném New York City. Na červený koberec vkročila ve třpytivé róbě zdobené extravagantní mašlí v metalickém rose-gold odstínu.

Poté, co jí mašli rozvázali, transformovala se do dlouhé světle azurové vlečky zdobené souhvězdím, které krášlí nádraží Grand Central. Na hlavě Blake vynesla korunu, která měla – stejně jako koruna Sochy svobody – sedm ozdobných hrotů. Její další nejlepší módní momenty kromě naší galerie můžete sledovat například na instagramovém účtu @blakefashion, který se věnuje pouze jejím modelům.

Stejně strhující jako její kariéra, je její přes deset let trvající manželství s hercem Ryanem Reynoldsem. Seznámili se v roce 2010 při natáčení filmu Green Lantern, ale v té době měli oba vztah s někým jiným. Teprve po roce jejich čistě přátelský vztah přerostl v lásku.

Dnes spolu vychovávají tři dcery a veřejnost jim nesmírně fandí. Jsou totiž jako noví Pitt & Aniston – pár, který je krásný a navíc každému sympatický. Pár, z něhož máte pocit, že byste je chtěli pozvat k sobě domů na skleničku. Jsou totiž nejen roztomilí a vždy dokonale sladění, ale také vtipní. Skvěle se navzájem trollí na sociálních sítích: zatímco Blake se naváží do Ryanových rodičovských schopností, on si ji dobírá za její kuchařské umění, které je prý ještě na horší urovni, než když vaří jeho kamarád Jake Gylenhaal.

Zdroj: Wikipedia, Usmagazine.com, Insider.com