Módní triky Sofie Richie

Minulý týden na sebe strhla pozornost médií, když byla jednou z hvězd pánské přehlídky Dolce & Gabbana podzim-zima 2017. Duo návrhářů již tradičně vsadilo na sílu trendsetterů, tentokrát je neposadili do prvních řad, ale vyslali na molo. Slavných mileniálů se po mole prošlo hned 49, nechyběl třeba blonďatý model Lucky Blue Smith, Presley Gerber, internetová star Cameron Dallas nebo modelka Immy Waterhouse. 

Pro Sofiu to ale zdaleka nebyla první přehlídka. Minulou sezónu debutovala na kontroverzní přehlídce Kanyeho Westa a nechyběla ani na show Chanel Métiers d’Art 2017-2018 v hotelu Ritz.

Pokud ještě neznáte Sofiu Richie, měli byste to rychle napravit. Z dcery zpěváka Lionela Richieho a malé ségry populární TV star Nicole Richie se stává velká fashion ikona. Pozornost všech se na ní obrátila, když koncem léta svět obletěla zpráva, že chodí s Justinem Bieberem. Kvůli útokům na ní a ochraně jejich soukromí zpěvák dokonce smazal svůj Instagram. Románek sice netrval dlouho, ale díky vlně, kterou vyvolal, si Sofiu našla celá spousta módních nadšenců, kteří si ji zamilovali. Včetně nás. Tahle holka totiž má co nabídnout.

S módou si hraje, vždy vypadá cool a inspirovat vás bude, i když vám už není -náct. Ostatně o tom se můžete přesvědčit v naší galerii.

Jaké její triky nás baví nejvíce? Tyto vyzkoušejte také...


 sofia1 3193b

Nosí streetwear, ale sofistikovaně. Zářný příklad, že i to jde. Obří mikiny s kapucou, volné tepláky a nejvíc hot tenisky sezony v jejím podání nikdy nepůsobí příliš ležérně nebo lenošsky. Její trik? Rovnováha. Ke cool teniskám kvalitní a výrazný kabát, k mikině vysoké sandálky a přes průhledný top či roztrhané kalhoty vždy nějakou další vrstvu, třeba dlouhou vestu v pánském střihu.


sofia2 58ee6

Nebojí se změny. Ráda experimentuje a je tak trochu chameleon, alespoň co se vlasů týká. Jen za minulý rok si vyzkoušela barvy od platinové blond, přes modrou až po rasta copánky a mikádo. Co si přichystá na příště?


 sofia3 b4263

Na večer se drží jednoduchosti. Velké sako a volné kalhoty? Velmi hot záležitost, pokud k nim doladíte sexy make-up a doplňky ve stylu 80. let. Kdo nechce nosit kalhoty, ať sáhne po hedvábných šatech na tenká ramínka. Sofia ví, že tón v tónu sluší každému. Takže se ho nebojí nosit často a hlavně na formální přílžitosti. I kombinace košile a džínů najednou získá zcela nový rozměr.


 

Jdete to zkusit jako Sofia? Vybrali jsme nejlepší kousky z online obchodů v jejím stylu.

Více našich oblíbených kousků najdete v našem e-shopu.

EBC promo