Nová módní ikona Zendaya

Zendaya se pomalu ale jistě stává ikonou dnešní doby a není pochyb, že se zapíše do historie nejen svými brilantními hereckými výkony, ale také svým originálním módním stylem, který nás nepřestává inspirovat. Její looky mají do těch tradičních hodně daleko, vždy nás překvapí a s jistotou můžeme říci, že jsme na nikom nic takového ještě neviděli.

Kdybychom měli popsat módní rukopis Zendayi, tak by to byl jednoznačně „power dressing". Talentovaná herečka je často vidět v saku, nebo klasickém kostýmku, který je ale nějakým způsobem modifikovaný a ozvláštněný, Zendaya tak dokáže odlehčit tradiční outfit a pozvednout ho na vysoce stylovou úroveň. Jejím poznávacím znakem je také volba spíše monochromních looků výrazných, nebo neutrálních barev, které eleganci celkového modelu jenom podtrhnou. Co se týče šatů, tak se Zendaya nebojí průstřihů a překvapivých střihů. My samozřejmě toužíme po všem, co si naše oblíbenkyně obleče.

Náš výběr nejlepších looků Zendayi:
Mohlo by se vám líbit

Největší filmový hit roku 2021? Malcolm & Marie!

Také už vám neunosně chybí kina, galerie, divadla a koncerty? Máme pro vás tip, který uspokojí vaše kultury chtivé buňky přímo u vás doma. Tento výjimečný filmařský počin se Zendayou v hlavní roli si prostě nesmíte nechat ujít.
elle.cz