Victoria Beckham se ke Spice Girls nevrátí

Nejslavnější dívčí hudební skupina, jejíž hity tvořily playlist devadesátých let, se k sobě podruhé vrací. Tentokrát se však bude muset obejít bez hlasu Posh Spice. Victoria Beckham totiž o návratu ke svým někdejším kolegyním vůbec neuvažuje – a to ani při příležitosti největší sportovní události na světě.

Organizátoři letních olympijských her, jež se budou za dva roky konat v Londýně, doufali, že slavnou pětku získají pro uvítací ceremonii. Na spolupráci se jim podařilo nalákat Emmu Bunton, Geri Halliwell, Mel B i Mel C, jediná Victoria prý nemá zájem. Úspěšná módní designérka a matka tří dětí se účastnila posledního vzkříšení Spice Girls před třemi lety. Když se však skupina po osmi měsících opět rozpadla, rozhodla se, že zapracuje na své pozici v módním světě. „Neexistuje žádná možnost, že by se Victoria kdykoli v budoucnu znovu přidala ke Spice Girls. Ne proto, že by chtěla trhat partu, ale prostě už se po všech těch letech necítí být tak dobrou zpěvačkou jako před lety,“ řekl Victoriin mluvčí.

Svým kolegyním vzkázala, že ji neurazí, když ji ve skupině nahradí jiná umělkyně, není však jisté, že pořadatelé her budou mít o Spice Girls bez Posh Spice vůbec zájem. A že skupina ještě někdy v plné sestavě zvolá Viva Forever.