EBL banner

Bílá košile na 3 způsoby

 

Zorka Hejdová přišla do ELLE Beauty Lounge v bílé košili a my hned věděli, že bude tváří tohoto projektu. Společně s módní ředitelkou Lenkou Kermes vytvořily tři looky s košilí značky Lindex, kterými se můžete inspirovat. A kam si ji vezmete vy? Do práce, na kolonádu nebo na riviéru? Kam ji nosí nejraději moderátorka Zorka Hejdová a na kom se jí líbí nejvíc, si můžete přečíst v rozhovoru.

Jak si užíváte filmový festival?

Bohužel si ho letos moc neužívám, protože jsem tu jenom na skok. Každý den vysílám v rádiu, ale hned po práci jsme do Varů vyrazili nasát alespoň tu atmosféru. A to se podle mě povedlo, určitě si na festival udělám příští rok víc času, je to tu krásné.

Jaké oblečení se na něj podle vás nejvíce hodí?

Jelikož je venku opravdu vedro, ideální jsou šortky a volnější bílá košile, co mám právě na sobě. Fajn jsou i volné šaty nebo rozevláté kalhoty. Mám ráda, když tělo může dýchat.

Nosíte často bílou košili?

Velmi často. Myslím si, že je to takový základní stavební kámen, který by měla mít každá žena v šatníku. A určitě nejen v jednom provedení, ale v různých střizích. Jsem přesvědčená, že když člověk neví, co zrovna na sebe, s bílou košilí nikdy nešlápne vedle.

Kam ji nosíte nejčastěji?

Třeba když mám takové víc business dny, na schůzky ohledně moderací. Tam si ji vezmu ráda. Přiznám se ale, že když jsem jen v rádiu, kde nejsem úplně vidět, tak se do ní úplně nehrnu.

K čemu se podle vás hodí bílá košile nejvíc?

Bílá košile má tu výhodu, že se hodí téměř ke všemu. Slabost mám ale pro naprostou klasiku, a to jsou světle modré džíny a košile. Když to doplníte teniskami, vznikne můj nejoblíbenější sportovně elegantní look.

Líbí se vám bílá košile na mužích?

Opravdu moc! Na mužích, a extra na tom svém, mám nejradši minimalistický styl. Když je muž hezký, tak v oblečení zastávám zásadu čím míň, tím líp. To znamená bílá, ale i černá košile, ty vypadají dobře na všech.

Na co při výběru bílé košile kladete největší důraz?

Možná to na první pohled může vypadat tak, že nemůžete šlápnout vedle, ale já se soustředím hlavně na střih a materiál. Střihově mám nejraději slim fit, který hezky obtahuje postavu. Košile musí být sexy a dělat hezké tělo.

EBC promo