Instagramové trendy, které si zamilujete

Léto, to jsou bezstarostné dlouhé dny i noci, spousta zábavy a samé krásné věci. Souhlasíte? Ať už budete na cestách, na festivalu nebo i pokud budete většinu času v kanceláři, navoďte si skvělou letní náladu. Jak? Přeci pomocí cool & cute doplňků a trendů, které miluje celý (fashion) online svět. 

Medvídci i pro dospělé

Měla jste jako malá oblíbeného plyšáka? Brát ho všude s sebou už rozhodně nejde, i když... Vlastně ano! V decentnější podobě přívěsku, náramku či náušnic, tak jak to stále častěji nosí všechn IT fashion holky. Podívejte se třeba na roztomilé, ale zároveň velmi decentní, medvídky, které jsou symbolem pro značku Tous. Tento design má nezastupitelné místo ve všech kolekcích a my jsme se do něj zamilovali. Šperky značky Tous budou navíc letos součástí ELLE Beauty Lounge a budou zdobit velké hvězdy na karlovarském červeném koberci.

tous 5faf4


Chlupaté pantofle

Od chvíle, co Rihanna vypustila svoji kolekci Fenty pro značku Puma, které dominovaly chlupaté pantofle, už nějaká doba uběhla. Trend ale žije dál a letos v létě to jistě poznáte na každém kroku. Doslova. Tak nebuďte pozadu.

flipper 70ed8


Džíny s perličkami

Letos frčí všemožné nášivky a nálepky ve stylu 90. let, to všichni víme. Ale co být ještě odvážnější a vyrazit ven v perlových džínách? Zkombinujte je s vysokými podpatky a máte cool outfit na večerní drink. Modelka Jourdan Dunn je miluje také a na svém Instagramu nám o tom dala vědět.

pearls dc8e5


Volány, volány, volány

Hit, který je tuto sezonu jedním z nejvýraznějších. Nemine vás, ani kdybyste se o to snažila. Volány jsou na halenkách, šatech, kalhotech, plavkách i ponožkách. Nebraňte se mu ani vy!

Volánky 57a56


Falešné tetování

Perfektní záležitost na léto! Můžete si vybrat od jednoduchých černých ornamentů po bláznivé pestrobarevné obrázky a nalepit si je tam, kam chcete. Budete k nepřehlédnutí a když vás náhodou přestane bavit? Prostě ho smyjete! Ty nejroztomilejší si můžete objednát třeba od slovenské značky Kresky.

kresky 1a6e2