Soutěžte o luxusní víkend v Karlových Varech

Na hvězdy českého filmu, které se opět budou nechávat hýčkat našimi vizážisty, kadeřníky i stylisty, na dechberoucí róby, zářivé šperky, luxusní kosmetiku a nezapomenutelné zážitky, jejichž součástí můžete být i vy.

Vše se odehrává v hotelu Quisisana Palace, jehož pokoje se na jeden červencový týden promění na kadeřnický salón, fotoateliér i obrovskou šatní skříň.

Jindy je ovšem Quisisana Palace hotelem pro velmi vzácné hosty Karlových Varů. Součástí jeho zázemí je výborná restaurace a kavárna, wellness a SPA Suite, což je privátní místnost s perličkovou vanou, saunou a párou. Na počátku jeho vzniku koncem devatenáctého století sloužil jako rezidence dvou nejvýznamnějších karlovarských rodin Pupp a Mattoni. V roce 2011 byl zrekonstruován a znovuotevřen.

Dnes si zde můžete vychutnat na příklad privátní koupel ve vířivce, která se nachází přímo v ložnici jednoho z nejluxusnějších apartmá Safari Suite, kde za jednu noc zaplatíte přes 420 eur.  

A teď to nejdůležitější. Soutěž o 2 noci v Deluxe Suite se snídaní, tříchodovou večeří a dvouhodinovým pobytem ve SPA Suite v hodnotě 45 000 korun je tu! Jejím výhercům zaručujeme prvotřídní servis a tu pravou atmosféru historického centra Karlových Varů. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku, jejíž odpověď najdete na webových stránkách hotelu Quisisana www.quisisana-palace.com a výhra může být vaše!

 

Soutěž o luxusní víkend v Karlových Varech byla ukončena a výherkyně Debora Doksanská bude kontaktován(a) redakcí Elle.