Vyhlašujeme sedmý ročník soutěže EDIDA!

Soutěž EDIDA (Elle Deco International Design Awards) se letos koná již po čtrnácté a česká redakce právě startuje sedmý ročník národního kola. Vítězné práce ze všech kategorií jsou poté nominovány do kola mezinárodního, kde oceněné vybírá porota složená ze šéfredaktorů všech dvaceti pěti edic. Slavnostní ceremoniál se koná vždy na jaře v rámci milánského design weeku.

Jste designér nebo designérka? Přihlaste se! Pošlete na adresu editorial@elledecor.cz fotografie a popis svých prací vzniklých během letošního roku.

Preferujeme ty produkty, které již mají svého výrobce a které spadají do některé z těchto kategorií: Nábytek, Sedací nábytek, Osvětlení, Kuchyně a nádobí, Stolní doplňky, Povrch podlahy, Povrch stěn, Interiérový textil, Zahradní nábytek, Koupelna. Vedle nich udělíme také ocenění Designér roku a Talent roku.

Uzávěrka českého národního kola soutěže EDIDA je 15. 12. 2016 a redakce si vyhrazuje právo do soutěže nezařadit ty práce, které nemají odpovídající kvalitu či nevykazují jasný autorský původ. Vítěze jednotlivých kategorií vyhlásíme na slavnostním večeru v únoru 2016 v Praze a představíme je v jarním vydání časopisu.

EBC promo