Týdenní horoskop pro všechna znamení

Info ikona
cara

Beran 

Milí Berani, poslední červnový týden Vám umožní intenzivněji se radovat z pokroků a úspěchů Vašich blízkých a také si tím více uvědomit Vaše zásluhy. Povšimnout si můžete i toho, v jakém směru Vám i středeční Novoluní v Raku napomáhá otevřeněji mluvit o svých pocitech a jaká Vaše vnitřní pravdivost tím vyplouvá na povrch. Využít budete moci této léčivé energie k odpuštění a odpoutání se od toho, co Vás vnitřně svazovalo. I v souvislosti s koncem školního roku se Vám mohou zapalovat lýtka a navádět Vás k aktivitě, kterou jste v mládí měli tolik rádi. Letní atmosféru vykouzlí i nastávající víkend. Máte se na co těšit. Osamělí Berani přestanou na něčem trvat a nechají se vábit tím, co jim dělá dobře.

Heslo týdne: Změna směru větru

Štastný den: Sobota

 

Býk

Milí Býci, poslední červnový týden Vás může přímo vybízet k určité změně přístupu. Prohlédnout můžete novou oblast zájmu v případě, když přestanete na něčem trvat. Pomoci Vám v tom může i mocný vliv Novoluní ve vodním znamení Raka, který Vás blíže propojí s Vašimi pocity a s tím, co nového by Vám nemělo uniknout. Sami můžete být překvapeni narůstající vášní, která zatím dřímala a čekala na Vaši motivaci. Víkend přivítá červenec a nabídne Vám spoustu lákavých tipů a kulturních akcí, které byste si měli dopřát. Spontánně se můžete rozhodnout investovat do dovolené a něco tím i na poslední chvíli změnit. Osamělí Býci si přestanou stavět vzdušné zámky ve věci, o které nemusel druhý vědět.

Heslo týdne: Životní rovnováha

Štastný den: Čtvrtek

 

Blíženci

Milí Blíženci, začátek nového týdne Vás může navádět k usměrnění v záležitosti, o které tušíte, že zbytečně pospícháte. Citivěji tak můžete vnímat, jaký vnitřní boj tím ve Vás přestává. Pomoci Vám v tom může i mocný vliv Luny ve Vašem znamení, který zahájí nový týden. Mocné středeční Novoluní v Raku otevírá téma nového začátku, který budete moci dle uvážení odmítnout či si nechat čas na rozmyšlenou. Dětem končí školní rok a Vám končí starosti s tím spojené. Víkend mění každodenní rytmus života a pomůže Vám ve věci, se kterou jste si nemuseli vědět rady. Osamělí Blíženci přijdou na to, v jakém směru jim jejich dosažená svoboda nabízí spoustu zajímavých zážitků a příjemných nových zkušeností.

Heslo týdne: Vnitřní restart

Štastný den: Sobota

Info ikona
cara

Rak

Milí Raci, v období Vašich narozenin může u Vás probíhat mnoho svěžích změn a příležitostí k rozkvětu. Poslední červnový týden Vám tak umožní něco zdárně a s úspěchem uzavřít a také to tak i pociťovat. Čeká na Vás středeční významné Novoluní ve Vašem znamení, které svým vlivem podpoří Vaše nové začátky a touhu po novém poznání. V určitém směru můžete citlivěji vnímat osudovost těchto dní a pociťovat i nádech nostalgie. Velmi bystře prohlédnete, jaká osobní výzva je před Vámi a jaký aspekt sebelásky cílěně začínáte podporovat. Osamělí Raci mohou pocítit zvýšenou potřebu odpustit sobě i druhému a umožnit si tím vnímat přínos předešlých zkušeností, které tím získali.

Heslo týdne: Významný posun vpřed

Štastný den: Sobota

 

Lev

Milí Lvi, pondělní situace může upozornit na konkrétní nepříjemost, na kterou však máte dostatek vnitřních sil a prostředků ke zdárnému vyřešení. Tyto dny mohou být rozhodnující ve směru odpoutání se od něčeho, co Vás mohlo i energeticky vysávat. Středeční vliv Novoluní ve vodním znamení Raka napomáhá s pochopením uzavřít jeden cyklus a také jej tak emočně prožívat a tím vyjádřit otevřený a upřímný postoj. Novoluní napomáhá vyleštit si svůj čistý štít a se získanou jasností vzlétnout k novým červencovým obzorům. Využít k tomu můžete i příznivý vliv Luny, která se bude pohybovat Vaším znamením a nabídne Vám příjemný a ispirativní start do letních prázdnin. Osamělí Lvi se mohou začít zabývat konkrétním pobytem a těšit se na to, jaké prožitky si sami dopřejí.

Heslo týdne: Citlivé naslouchání vnitřního vedení

Štastný den: Sobota

 

Panna

Milé Panny, i závěr letošního školního roku Vám může do rukou vložit moc a příležitost k tomu, někoho usmířit a tím zdárně uzavřít situaci, která i pro Vás mohla být nepříjemná. Středeční vliv Novoluní v Raku napomáhá vyjádřit ohleduplnost a toleranci vůči druhému a tím si umožnit darovat si nový svěží začátek. Pocitově Vás může navádět k tomu, přestat někoho odsuzovat a upřímně si o něčem promluvit. Do letních prázdnin tak můžete vstupovat s příjemným uvolněním a zbavením se vnitřních nepříjemných pocitů. Těšit se můžete na příjemnou změnu a nenucené prosazení si toho, co sami potřebujete cítit a zažívat. Osamělé Panny si více všimnout svého vlivu na druhé a umožní si otevřeněji o něčem hovořit.

Heslo týdne: Jasnost a otevřenost

Štastný den: Pátek

Info ikona
cara

Váhy

Milé Váhy, a je to tu. Čeká na Vás významný týden, který i z dlouhodobého hlediska uzavře pravidelnou konkrétní zátěž a nabídne Vám zdárné završení jednoho období. Pociťovat můžete i zvýšenou přecitlivělost, která se může více projevit i středečním vlivem mocného Novoluní ve vodním znamení Raka. Tento vliv vnáší do rodiny zvýšenou potřebu věnovat pozornost dětem a jejich dosaženým úspěchům. Potěšit Vás tak mohou upřímné reakce blízkých a vzájemná snaha upřednostnit rodinné zájmy před svými. Začátek letních prázdnin nabízí nové zaměření a příležitost zabývat se novou životní zkušeností. Osamělé Váhy potěší příjemná změna a dopřání si sladké odměny v podobě zážitku, který si sami naplánovali.

Heslo týdne: Konec a začátek

Štastný den: Čtvrtek

 

Štír

Milí Štíři, poslední červnový týden již klasicky uzavírá školní rok. Citivěji tak můžete vnímat projevené pocity blízkých a intuitivně mít upřímou snahu podpořit příchozí povinnosti druhých a na něco včas upozornit. Měli byste mít příležitost někoho usmířit a celkově tak uzavřít situaci, která mohla být i pro Vás nepříjemná. Středeční mocný vliv Novoluní ve vodním znamení Raka nabízí téma konkrétního nového začátku a příjemný projev vstřícnosti a ohleduplnosti vůči tomu, co Vás následujících dnech čeká. Začínají letní prázdniny a s nimi i zvýšená potřeba přizpůsobit se novému režimu dne. Osamělí Štíři se mohou těšit na to, kdo je v blízké době navštíví a upřímně povzbudí.

Heslo týdne: Prezentace rodiny

Štastný den: Pátek

 

Střelec

Milí Střelci, poslední červnový týden Vám pomůže něco zdárně uzavřít a to i ohledně toho, co mohlo být pro Vás nepříjemné a co sami již chcete mít za sebou. Pomoci Vám v tom mohou i příchozí přesné informace a snaha druhého s Vámi se o něčem poradit. Středeční mocné Novoluní ve vodním znamení Raka Vám pomůže citlivěji reagovat na projevené pocity dětí a to i s ohledem na čtvrteční významný den ohledně vysvědčení. Pátek přináší nové zaměření a změnu každodenního rytmu života. Více se může projevit i to, kdo je hlavou rodiny a má zvýšenou odpovědnost za druhé. Neděle přináší svěží poznání, které si nenecháte ujít. Osamělí Střelci se mohou těšit na nové seznámení.

Heslo týdne: Konec školního roku

Štastný den: Čtvrtek

Info ikona
cara

Kozoroh

Milí Kozorozi, konec měsíce června přináší do vnitřních pocitů i nádech nostalgie a navýšenou potřebu rozvážně zhodnotit závěr jednoho období. Tento týden tak můžete více bilancovat a o něčem detailněji hovořit. Mocný vliv středečního Novoluní v citlivém znamení Raka nabízí prostor k upřímnému pochopení různých souvislostí a zvýšenou ochotu odpustit si a něco tím s vyjádřenou tolerancí uzavřít. Budete moci přijmout přirozenou nedokonalost života a nad něco se poznést. Nepřímo si tím můžete umožnit zabývat se něčím, co je i pro Vás nové a obohacující. Týden vnáší do života jasnost a přehled, který potěší i osamělé Kozorohy.

Heslo týdne: Jasnost a přehled

Štastný den: Sobota

 

Vodnář

Milí Vodnáři, i když můžete mít spoustu povinností s koncem školního roku, nemine Vás intenzivnější vnitřní komunikace a tím i uvědomění si toho, čemu se také pomalu začít otevírat. Impuls k projevení Vašich niterných potřeb Vám může přinést i mocný vliv Novoluní ve vodním znamení Raka, který má moc propouštět stará přesvědčení a postoje, které mohou být příčinou určitého uvíznutí. Čekat Vás tak může příležitost emočně se vypovídat a tím si sobě umožnit věnovat si svěží AHA moment, který Vám umožní vzlétnout jako Fénix z popela. Osamělí Vodnáři se přestanou vracet do minulosti a něco odvážného podniknou.

Heslo týdne: Prohlédnutí vlastního omezení

Štastný den: Sobota

 

Ryby

Milé Ryby, začátek nového týdne přináší zajímavé vnitřní rozhorovy a rozpoložení, které Vám přiblíží i to, v jakém směru rozvířit stojaté vody. Středeční Novoluní ve vodním znamení Raka přináší léčivou energii, která Vám pomůže zbavit se pomyslných okovů ohledně toho, do jaké míry si můžete dovolit přijmout nové zážitky a také se nechat jimi naplnit blahodárnou energií. Víkendová letní atmosféra Vám tak může pomoci něco na poslední chvíli změnit a někam se spontánně vydat. Citlivěji můžete vnímat vnitřní volání Vaší duše a jaké vnitřní naplnění si od Vás žádá. Štědrost, jakou si věnujete, se Vám mnohonásobně vrátí zpět. Osamělé Ryby přestanou na něco čekat a sami si upraví letní program tak, aby jim nic pěkného neuniklo.

Heslo týdne: Povinnosti verzus léto

Štastný den: Neděle

REKLAMA