Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara

Beran 

Milí Berani, týden přináší příjemné prosincové osvěžení a zaznamenání vnitřního uvolnění. Spontánně si můžete vsadit či jinak se škádlit k příjemnému riskování. Potěšit Vás může i osobní prezentace toho, v čem chcete experimentovat či sami něco nového poznávat. Čtvrteční Úplněk ve vzdušných Blížencích završí určitý cyklus, který Vám může svým vlivem nabídnout i milé seznámení či jinou společenskou pozvánku. Týden přináší i určitou osudovost, kterou můžete již cítit ve vzduchu a něco pěkného si přát. Osamělí Berani najdou svádivou inspiraci, které sami neodolají.

Heslo týdne: Vítané osvěžení

Štastný den: Sobota

Býk

Milí Býci, prosincový týden nabízí určitou výjimečnou událost, která příjemně ovlivní Vaše předvánoční rozpoležení. Čtvrteční Úplněk ve vzdušných Blížencích Vám může připomenout i to, na koho nesmíte zapomenout a komu se i z okruhu přátel ozvat. Pátek uzavírá konkrétní starost a otevírá překvapivé nové téma. Máte se na co těšit. Sobota přináší příjemný rodinný nápad, který se může týkat i příchozí adventní neděle. Nechte se unášet vzájemnou inspirací a důvěřujte aktuálnímu vývoji. Osamělí Býci mohou zaznamenat i to, co je jim osudově dáno a zda toho intuitivně využití.

Heslo týdne: Předvánoční rozpoložení

Štastný den: Neděle

Blíženci

Milí Blíženci, hned z kraje týdne můžete být vedeni k tomu, něco jinak pojmout a odstranit tím ze sebe nutkání mít něco pod kontrolou tam, kde to není součástí Vaší odpovědnosti. Citlivěji můžete zaznamenávat, co Vašemu tělu i duši chybí a jaký vztah k sebelásce si právě říká o Vaši pozornost. Čtvrteční silný Úplněk ve Vašem znamení Vás může ponoukat k uzavření minulosti tam, kde se k něčemu i podvědomě vracíte. Hvězdy Vám přejí a tak využijte jedinečnou nabídku tohoto týdne. Osamělí Blíženci mohou být vyzváni k určitému osudovému rozhodnutí či kroku, který sami chtějí již podniknout.

Heslo týdne: Štěstíčko na cestě

Štastný den: Čtvrtek

cara

Rak

Milí Raci, příchozí víkendový vliv Luny ve Vašem znamení Vám může i skrze příchozí dny naznačovat, v jakém směru detoxikovat Vaše tělo a mysl. Více se Vám mohou připomínat záležitosti z minulosti a od čeho se již odpoutat či k čemu vyjádřit finální rozhodnutí. Čtvrteční Úplněk ve vzdušném znamení Blíženců napomáhá završit určité téma, které se může týkat i společného jmění či přátelských protislužeb. Čekat na Vás může nové téma, nové seznámení či něco, co je k Vám osudově přitahováno. Adventní neděle přináší dojemný a láskyplný zážitek, který může být pro Vás až magický a výjimečný. Osamělí Raci mohou intenzivněji zaznamenávat, jaké osobní kroky jim pomohou dlouhodoběji si něco zajistit.

Heslo týdne: Vnitřní ozdravná sebereflexe

Štastný den: Sobota

Lev

Milí Lvi, týden přináší svěží nápad, který může být veden i k tomu, co sami chcete změnit a jaké nadšení či motivaci Vám to dodává. Zaznamenat můžete přínos nové zkušenosti a jak ji sami nadále rozvíjet. Čtvrteční Úplněk ve vzdušných Blížencích napomáhá otevřít se novému přátelství. Povšimnout si můžete i toho, jakým vnitřním pocitům dáváte přednost a je to také součástí vyjádření úcty a sebelásky k sobě. Konec týdne přináší i určitou osudovost či možnost přetnout vlákna omezení tam, kde to sami potřebujete. Osamělí Lvi mohou začít o něčem novém přemýšlet, případně mít zvýšený zájem o to, jak se aktivněji zapojit v konkrétní společnosti či kolektivu.

Heslo týdne: Vítaná změna na obzoru

Štastný den: Sobota

Panna

Milé Panny, začátek nového týdne přináší i určité šokující informace či zprávy, které Vám mohou prozradit, co se ve Vašem blízkém okolí také děje. V určitém směru může druhý i netradičně pojmout vánoční svátky. Vítané uvolnění či ukončení konkrétní nejasnosti příznivě podpoří čtvrteční Úplněk ve vzdušných Blížencích. Napomáhá vrátit se do minulosti tam, kde jste mohli na něco vůči druhému zapomenout. Celkově konec týdne podporuje zdárné ukončení jedné záležitosti a navázání na svěží nový potenciál možností. O víkendu můžete zažívat hluboce prožívané emoce, které mohou být i pro Vás nové či nepopsatelné. Osamělé Panny se mohou spontánně rozhodnout opustit to, co bylo dříve jejich srdeční záležitostí a sami cítí příhodný čas k odpoutání se.

Heslo týdne: Narovnání minulosti

Štastný den: Sobota

cara

Váhy

Milé Váhy, začátek týdne Vás může aktuálně získanou novou zkušeností k něčemu provokovat a lákat. Citlivěji tak můžete posuzovat Váš vztah k sobě samé a jakou odměnu či laskavé gesto si také dopřát. Čtvrteční Úplněk ve vzdušném znamení Blíženců Vám může upřesnit, kdo je k Vám přitahován a to i v souvislosti s tím, co sám pro sebe ukončuje. Páteční očistné energie dne završí to, co má být již ukončeno. Impuls k tomu můžete zaznamenat i tím, co se Vás emočně více dotkne nebo co Vás samotné k tomu intuitivně navede. Sobotní přítomný okamžik nabízí probuzení vnitřního daru a nového potenciálu. Adventní neděle Vám to může i skrze upřímné zpětné vazby příjemně potvrdit. Osamělé Panny mohou mít zajímavý či nečekaný důvod k tomu, vzlétnout jako Fénix z popela.

Heslo týdne: Sebeláska

Štastný den: Pátek

Štír

Milí Štíři, hned při pondělku Vám mohou i okolní vlivy potvrdit, v jakém směru štěstí přeje připraveným a nad čím tak budete moci v lehkosti vyzrát. Inspirovat můžete i někoho ze svých známých a předávat mu skvělé vánoční tipy. Čtvrteční Úplněk ve vzdušných Blížencích přináší téma přátelství a kdo je momentálně s Vámi více osudově spojen. Potěšit Vás může i to, jaká starost či dlouhodobější téma se vyřeší a jaké vnitřní uvolnění Vám to přinese. Moudrý pátečný odkaz dne přináší usmíření, za kterém může být i upřímné odpuštění. Víkend nabízí hluboké emoční zážitky, které mohou probouzet další vnitřní potenciál a nové, dosud neprožité emoce. Osamělí Štíři naleznou lehkost bytí tam, kde to potřebují a nad čím budou moci snadněji mávnout rukou.

Heslo týdne: Štěstí přeje připraveným

Štastný den: Pondělí

Střelec

Milí Střelci, období Vašich narozenin přináší příjemný náznak těšení se a také určitý obrat k lepšímu. Zaznamenat můžete zvýšenou touhu něco pro sebe změnit a možná i trochu zariskovat. Týden nabízí určité završení, které může být provázeno i tím, co k Vám osudově patří a sami to tak cítíte. Intenzivněji to může projevit i čtvrteční Úplněk ve vzdušném znamení Blíženců. Čekat na Vás může skvělá zpráva, která může být pro Vás i osobní satisfakcí. Víkendový vliv Luny v Raku navýší Vaši citlivost vůči vnímání přítomného okamžiku, který Vám umožní vyslovit jedno velké WAU a také si to emotivně náležitě prožít. Probouzet v sobě můžete něco nepopsatelného, co Vás samotné může překvapit. Osamělí Střelci mohou být vedeni k moudrému odpoutání se od minulosti tam, kde je pro ně upřímné odpuštění vysvobozením.

Heslo týdne: Vzájemná výměna vnitřních darů

Štastný den: Neděle

cara

Kozoroh

Milí Kozorozi, začátek nového týdne přináší určitou změnu či obrat, který může více odhalit Váš vztah k sebelásce a co byste si měli také dopřát. Energie týdne nabádá k věnování pozornosti vnitřním pocitům a k hlubšímu vnímání toho, co se právě v těchto dnech završuje. Čtvrteční Úplněk ve vzdušných Blížencích Vám, jako posel dobrých zpráv, předá přesně to, co máte vědět a co tím budete moci i s úlevou uzavřít. Víkend naznačí téma nového začátku, které se dotkne i hloubky Vašich citů. Osamělí Kozorozi mohou cítit v kostech určité osudové znamení či jinak využít příznivé okolní vlivy k novému poznání.

Heslo týdne: Dobré zprávy

Štastný den: Pátek

Vodnář

Milí Vodnáři, hned z kraje týdne budete mít příležitost něco vítaně pozměnit a příjemně tím i dlouhodoběji něco ovlivnit. Citlivěji můžete vnímat i to, v jakém směru se více věnovat sobě a jakou aktivitou včas doplnit to, co Vám pocitově může momentálně chybět. Týden může více prověřovat Vás vztah k sebelásce a nepřímo Vám posílat přitažlivé podněty k dopřání si toho, co potřebujete. Osamělé Vodnáře může také čekat osudové seznámení.

Heslo týdne: Vnitřní revize

Štastný den: Sobota

Ryby

Milé Ryby, tušit již můžete, k jakému vnitřnímu kroku jste vedeni a čemu byste měli dát šanci. Týden nabízí příjemnou lehkost bytí, které buď dáte přednost nebo si něco necháte ujít. Na Vás tak bude, zda poslechnete volání Vaší touhy, která může být pro Vás i určitým riskantním krokem či zajímavým dobrodružstvím. Čtvrteční Úplněk ve vzdušných Blížencích připomíná i vztah k zrozencům v tomto znamení a jakého završení se to také týká. Konec a nový začátek je také součástí námětu tohoto týdne. Více se to může týkat osamělých Ryb vůči tomu, kde sami intenzivněji pocítí, kdo čeká na jejich upřímnou zpětnou vazbu.

Heslo týdne: Konec a začátek

Štastný den: Pondělí