Exkluzivní ELLE Beauty Club je tady!

Chcete dostávat kosmetické tipy od profesionálů, které budou jen pro vás? Zaregistrujte se do ELLE Beauty Clubu, kde vás čekají pravidelné soutěže, insider triky a tipy nebo originální videa a tutorialy. Stačí kliknout ZDE.

Ve spolupráci s kosmetickými odborníky jsme se rozhodli vytvořit projekt, který pomůže každé z nás. V článcích a videích vám ukážeme, jak se správně odličovat,jaké jsou nejnovější kosmetické trendy, jaké produkty používat a jak s nimi pracovat. Každý týden se můžete těšit také na soutěže, které jsou určeny jen pro členky klubu.

elle beauty club

Naší specialitou jsou ovšem videa a tutorialy, ve kterých vystupují známé celebrity i modelky. Ty vám poradí s tím, jak se nalíčit, co nosit nebo prozradí své osobní triky.

Pokud vás zajímají tajné akce ELLE, budete první, které o nich budou vědět. Členky klubu jsou pro nás automaticky na seznamu hostů.

elle beauty club

Těšíme se na vás a pokud se vám náš ELLE beauty club bude líbit, můžete pozvat i vaší kamarádku. Navzájem vám půjdou beauty triky určitě ještě líp!

EBC promo