10 žen a jejich motivace při cvičení

Naomi Campbell, modelka
"Miluju jógu a pilates. Činky nezvedám. Ráda pracuji se svým vlastním tělem, s vlastní váhou."
listopad 2016, časopis W

giphy 8704a

Elizabeh Banks, herečka a režisérka
"Oblíbila jsem si TRX. Je to cvičení, se kterým začali námořníci. Potřebujete k tomu jen provaz, který uvážete doma, venku u stromu nebo i na hotelovém pokoji. Je to velmi jednoduché. Při cvičení pracujete s váhou vlastního těla. Výhodou je, že když cvičíte TRX, provaz můžete mít kdykoli u sebe, a to i když cestujete - třeba v kufru."
leden 2012, časopis Women's Health

Miranda Kerr, modelka
"Baví mě kliky. Cvičím každý den aspoň 10 minut denně. Klasicky nebo i na straně. Pustím si k tomu hudbu a vím, že posiluju celé tělo. Pokud mám namožené svaly na rukou, tak cvičím jednodušší verzi na kolenou. Někdy se mnou cvičí i můj syn Flynn, taky ho to baví."
březen 2014, časopis ELLE

Bryce Dallas Howard, herečka
"S kamarádkami jsme si založily náš soukromý fitness klub, je nás celkem pět. Máme systém skupinových odměn a pokut. U mně to funguje dokonale. Při individuálním cvičení jsem schopná sama sebe ošidit, ale nedokážu ošidit celou skupinu. Takže makám a snažím se, abych kamarádky ve skupině nepřipravila o odměnu."
červen 2010, časopis Self

giphy 1 45703

Helen Mirren, herečka
"Moje rada zní, kupte si skvělé oblečení na cvičení! Oblečte se, aby vám to slušelo a cítila jste se dobře, udělejte pět sedů lehů a pak klidně běžte do sprchy. Začínejte pomalu. Další týden už jich uděláte deset a další možná i dvacet. Ale rozhodně nepřepalte začátek. To se nikdy nevyplatí."
duben 2015, časopis People

Gigi Hadid, modelka
"Dělám box. Je to sport, který mě udržuje v pohodě. Nemám ráda posilovny ani běh. To umírám. Celé dětství jsem jezdila na koni a hrála volejbal, a tak je pro mě divné jít pokaždé v novém městě do nové posilovny. Ale při boxu mi nevadí jít do gymu. Je to, jako by kluci v boxovacím klubu byli moji bráchové. Mám trenéra Roba Pielu, je to můj kámoš, když už nemůžu, jsem hotová, bouchnu do něj, pak ležíme na podlaze a povídáme si o životě."
červen 2015, časopis ELLE

giphy 2 98cd5

Viola Davis, herečka
"Víte, aby člověk zhubnul, 80 procent je jídlo a 20 procent je cvičení. Já mám těch 20 procent celkem zmáknutých. Pokud natáčím od pěti hodin ráno, vstanu ve tři a pustím se do cvičení, jdu si zaběhat nebo zvedám činky. Naštěstí mám celkem svaly. Ale jako každá ženská bych nejraději měla o 5 až 7 kilo míň. Pokud se to nestane, je to v pohodě, hlavně že jsem zdravá."
březen 2016, časopis Self

Betty White, herečka
"Jasně, že cvičím. Mám dům má dvě patra a já mám velmi špatnou paměť. Takže po schodech věčně lítám nahoru a dolů."
březen, časopis OWN

Isabel Marant, návrhářka
"Každé ráno jezdím na skútru plavat do bazénu na St. Germain. Potřebuji plavání nejen k životu, ale abych se zbavila stresu. Bazén je z minulého století. Každý má svoji vlastní kabinku, to miluji. Plavky nosím jednodílné, od Adidasu, denně uplavu 35 až 40 bazénů, je to super."
březen 2015, časopis Harper's Bazaar

Mindy Kaling, herečka a spisovatelka
"Běhám v Central parku. Když běžím, představuji si, že honím chlapa, který zavraždil mého krásného manžela v den naší svatby :-) To je moje největší motivace."
leden 2014, časopis Chalkboard

giphy 3 f561b