Koki testuje beauty trend: Abstraktní make-up

Make-up artistka Kateřina Koki Mlejnková miluje trendy a nebojí se to přiznat. Její specifický rukopis poznáte snadno: zbožňuje zářivé barvy a ráda zkouší i ty nejbláznivější trendy. Tentokrát nechala fantazii pracovat na plné obrátky a pustila se do abstraktního make-upu. V březnové ELLE o něm Koki píše na straně 120 a zde v make-up tutorialu poradí, jak na to.

1. Na vyčištěnou pokožku naneste sérum a krém. Poté aplikujte lehký hydratační make-up a nedokonalosti vyzmizíkujte korektorem. Zaměřte se hlavně na partie pod očima, 

2. Na líčka naneste tvářenku nebo bronzer. 

3. Na lícní kosti a okolo očí použijte rozjasňovač, aby vaše pleť vypadala maximálně fresh.

4. Obočí vyčešte a poté vystínujte jemnou tužkou. Na horní víčka naneste bronzer nebo krémovou tvářenku, kterou jste použila na obočí. Celý look se tak hezky sjednotí. 

5.  Na pohyblivá horní víčka naneste stín v neutrálním tónu a připravte si oční linky. Nejlépe se abstraktní obrazce dělají se speciální linkou ve fixu, která podrží všechny ty, které nemají tak pevnou a jistou ruku, ale pracovat samozřejmě můžete i se standardní oční linkou nebo tužkou.

6. Na řasy vám postačí jedna vrstva maskary. Pusu nakonec přetřete leskem nebo rtěnkou tělové barvy a celý look na závěr přestříkejte fixátorem.

cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA